Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros STOP felvillant 2x 1...

Piros STOP felvillant 2x 1 másodpercre, most aggódjak?

Figyelt kérdés

Ma volt az autó műszakin, szerelő ismerős vitte el. Mondta, hogy folyik az olaj, gondolom tömítés gond lehet, de nem mondta, hogy nagy gond lenne.


Hazafele 2x felvillant a stop piros lámpa, olyan gyors volt, hogy nem láttam világított e mellé még valami.


Hazaértem, megnéztem a folyadékszinteket, az olajból is elég van benne, a hűtővíz is a max és a minimum között van, a fékfolyadék is úgy látszik okés. Nyomkodtam tövig a féket is, semmi gond nem volt vele.


Most vajon be merjek ülni a kocsiba holnap reggel?



2016. ápr. 5. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy 2000-es évjáratú 1.9dci-s renault laguna-ról van szó amúgy.
2016. ápr. 5. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

ne aggódj. Ha valami gondja lesz, majd tartósan világít.

Legyen nálad minden löttyből egy flakonnal.

2016. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell beijedni az ilyesmitől, pillanatnyi elmezavar előfordul a kocsiknál. Amíg jó az aksi addig nem fog leállni az úton. Viszont néha jó egykét kört menni ilyenkor a környező utcákban hogy meggyőző legyen a dolog.
2016. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Francia autó, ott mindig elöfordul iylesmi, 80%-ban csak hamis riasztás.
2016. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

A gyári gépkönyv szerint ezek lehetnek:

[link]

Szóval akár a kézifék kapcsolód is bejelezhetett (műszakin jól meg szokták rángatni a fékpadon a kéziféket is)

2016. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
#4: Életedben sose volt még francia autód, csak szajkózod amit a kocsmában hallottál a részeges Pista bácsitól!
2016. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát ja, amióta Reanaultom van én is minden második embertől megkapom hogy francia autók így meg úgy, persze vannak benne hülye megoldások, meg egykét rosszul eltalált anyaghasználat, de ugyanúgy mint a többi kocsimnál átlag 2 évente kell szerelőhöz fordulni egykét pitiáner alkatrész cserére.
2016. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, megnyugodtam kicsit. Megnéztük újra az összes folyadék szintet, kicsit öntöttem a hűtőfolyadékba. Utána mentünk kb 6km-t emelkedőn is lejtőn is, fekvő rendőrök tömkelegén, de semmi. Talán tényleg csak egy kicsit megzavarodott.

2016. ápr. 5. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!