Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvásárlás előtt állok....

Motorvásárlás előtt állok. Nem tudom eldönteni, hogy robogót, vagy sportmotort vegyek. Mit kell ilyenkor figyelembe venni?

Figyelt kérdés

50 cc-ben gondolkodok. Itt a két kiszemelt áldozat:

[link]


[link]

Ha tudtok valamit mondani akkor kérlek segítsetek!



2016. ápr. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
50 és sportmotor azért egy mondatban nem igazán fér meg. :D
2016. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, inkább a robogó?
2016. ápr. 5. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Bármennyire utálom a robogókat, de ez esetben azt vegyél.

Nekem volt egy 50-es "sportmotorom". A simsont is jobban élveztem tőle. Jól mutat de csak mutat, teljesítményben és hangban nem nyújtanak nagyot (persze ha nem a két ütemért vagy oda).

2016. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja még annyi, hogy egy robogót hamarabb eladsz mint egy 50-es S.motort ha későbbiekben nagyobbra váltanál.
2016. ápr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, nem agyok oda a 2 ütemért. A külseje fogott meg nagyon. De akkor azt mondjátok, hogy 50-esben a robogó a jobb. Mégy egyszer köszönöm
2016. ápr. 6. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp robogó.

Volt gyszer egy 50-es "túramotorom", 6 sebességes.. Sokszor azt sem tudtam, hányasban van, hisz szinte mind ugyanaz... Kereszteződésekben is az egyik fokozatban már csak visított, a következőben meg erőlködött....

Természetesen legális, valóban 50-esekről beszélek.

2016. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Tavaly tettem le az A1-et, vettem is egy 125 4t motort. Pár hónap után le is cséltem egy 125 4T robogóra. Szerintem még 125-nél is használhatóbb egy robogó, persze a 2t-knél már más lenne a helyzet.

2016. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jellemző távot, amin használod, ha nagyobb, akkor a fogyasztást, karbantartási periódust és annak elemeit.

Pl. a robesznek gondolom védett a hajtása, így karbantartásigénye is nyilván kisebb, az erejét automatikusan "beosztja", míg a másiknál a váltóval neked kell, stb.

Ill. a későbbi célt, ami vagy marad nagyobbal robogózás, vagy motorozás, amihez viszont nem árt kisebben megtanulni váltogatni, a nagyobb motor kevésbé elnéző.

"Megreszelve" (fojtatlanul) meg egy 50-es is tudhat 80-at vagy többet.

A robesz kényelmesebb, meg talán praktikusabb, és olcsóbb lehet, nekem sose volt, amivel meg mentem, nem hatott meg.

2016. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!