Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 3-5 éves, vagy annál...

Megéri 3-5 éves, vagy annál idősebb sportmotort venni?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy fokozatosan kell haladni a lóerőkkel, kategóriával. Nekem nincs, és szerintem a jövőben sem lesz annyi pénzem, hogy mindig új motort vegyek. Tudom, hogy sok mindentől függ, hogy megéri-e (márka, típus, azon belüli szériák, előző tulajdonos, stb), de tapasztalatokat szívesen fogadok.

2016. febr. 18. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 5 éves sport, az még lehet jó vétel, tekintve hogy kevesek bennük a futott km-erek. Mert ugye csak szezonálisan vannak használva. Egy 3 éves gép meg legalább olyan jó választás. Ezután jön az hogy olyantól érdemes megvenni akinek lehetőleg volt már előzőleg is nagyobb motorja, nincs elhanyagolva, csavarok feje elkoptatva, kérdezősködni az olajról, persze én beszoktam csapni őket hogy hozzá nem értőnek adom ki magam, persze tudom hogy mihez milyen olajak valók.
2016. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak ne suzuki legyen.

En sportmotorom 1998as es ringre is mentem vele, meg autopalyaztam is, melobajarni is befogtam egy idoben, kb. 150ekm van benne.

Nyűgös típusokat keruld!!!

Ez a zx7r agyonuthetetlen!

2016. febr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. BMW és Honda jó motorokat csinál?
2016. febr. 19. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Bmw 1.2es blokkjainak a valtoja cuuumi.

Es ezer szerelobol 999 nem vallalja, tengelyre preselt fogaskerek,stb.


Honda alkatrész árai drágák, igy bontva is drágább.


A regi vfr750 kimegy a világból ha házilag gyártott a fesszabja!


Amugy kawasakibol pl. A legelső zx10r ingyen se kellene, aminek kuplungon van a generatorhajtasa. Pedig kawabuuuzi vagyok.


Sok honda jo de tularazott.

2016. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86-os az fzr-em, 'aszt még mindig megy, meg indul egyből. 5 éves motor...hagyjuk már
2016. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!