Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo 2007- vélemények?

Fiat Bravo 2007- vélemények?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első autóm, kb. másfél milliót szánnék rá.

Tetszik a formaterve, a belseje is, akár tempomatos, digitklímás, gyári USBs, kanyarkövető fényszórós, stb... példányok is vannak már ebben az árban. Elsősorban dízel érdekelne, de ha meg tudtok győzni az 1.4 T-Jet irányába, akkor állok elébe. :)

Az 1.9-es dízellel csak 2007-ben gyártották, aztán váltottak az 1.6ra. Viszont a hahu tele van az 1.9-es dízelekkel, utóbbiból igen kevés van. Annyit olvastam az 1.9-ről, hogy hangos, és inkább az újabbat ajánlják. Szóval ezzel, illetve magával a kocsival kapcsolatban is bármilyen tapasztalat érdekel. Köszönöm. :)



2016. ápr. 5. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem is tudtam, hogy van ilyen. De tetszik.
2016. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy sikerszéria.

Inkább keresnél valami PD mentes TDI-t vagy japánt azzal tuti semmi gondod nem lesz.

2016. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint, vannak típushibái? Mert fórumokon, illetve itt a GYK-n nem nagyon olvastam ilyenekről. Autónavigátoron is nagyjából csak dicsérik.
2016. ápr. 5. 23:01
 4/9 anonim ***** válasza:

PD-hez nem sok köze van.

Ezek közös nyomócsöves dízelmotorok mint ahogy kb 10 éve már szinte az összes.

Van benne bőven drága alkatrész. Mint bármelyikben.

Mondanám, hogy egy jó állapotút amire vigyáztak de ki tudja melyik az vagy van-e olyan.

Rizikós, mint bármelyik 10 éves modern dízel. Az 1,4T is az.

2016. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is arra gondolt,hogy a fiatban nézzen TDI-t... :D
2016. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a híre, megítélése sokkal autónak rosszabb mint amilyen valójában.
2016. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem arra gondolt. :D Köszi az eddigieket, várok még véleményeket, általános tapasztalatokat a kocsiról, nem csak motorszempontból.
2016. ápr. 6. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
"PD mentes TDI-t vagy japánt" Naja, ha még első rész félreérthető is, talán a második felével egyértelmű, hogy totál más autóról lenne szó. :D
2016. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2007 óta van 150 lóerős T-jet bravonk, új korától fogva nagyon megbecsült autó, ha ki tudsz fogni hasonló állapotút akkor nem fogod megbánni a vásárlást ;)
2016. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!