Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek is épp akkor nem adja...

Nektek is épp akkor nem adja az abnormális hangot az autó, mikor a szerelőnek mutatnátok?

Figyelt kérdés
Egy hete súrlódó-búgó hangot az autóm, elvittem szervizbe, eddig mindig adta melegen a hangot, akár 20 km után is, most mentem vele 50 km-t, erre meg se nyikkant, teljesen jó hangja volt. De ez már nem az első eset, egy rossz mototartó bakkal vagy 3x vittük szerelőhöz, mire meg tudtuk mutatni a hangját és végre kiderült, hogy a bak a ludas. Csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek vagy más is így szokott járni, hogy pont a szerelő előtt nem adja a hangokat?
2016. ápr. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ez mindig így van:D Tiszta ciki,mintha képzelődnék...
2016. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 joco5582 ***** válasza:

Esetleg nem tudnád telefonnal felvenni? Tudom hogy abból nem sokra mennek, de hátha összefüggésbe lehet hozni rossz úttal, hőmérséklettel, vagy az is lehet a hangot valami elvezeti.

Példa Após zajokat hallott a hátsó kerék felől. Kértem, hogy vegyen ki mindent a csomagtartóból - mire a hang eltűnt, mert valami kacat zörgött hátul.

Aztán menet közben nekem búgott a kerék. Szerelő feszegette nézte de nem látott rendellenességet, de mikor megemelték a kocsit és óvatosan gyorsítottam a "levegőben" előjött. Csapágycsere után hangtalan lett.



Szóval szerintem pakolj ki mindent a kocsiból. Üljön be valaki hátra és próbálja belőni honnan is jön a hang. Aztán megemelve is érdekes lehet, hogy hajtás önmagában milyen hangot ad.

2016. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért utáljáka szerelők a szakaszos hibákat. :D
2016. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!