Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani bevált rozsdaá...

KOOK kérdése:

Tudtok ajánlani bevált rozsdaátalakító/semlegesítő szert?

Figyelt kérdés

Veterán autó felújításhoz kellene, nem szénnérohadt állapotú csak felületi rozsdák vannak illetve ahol több réteg lemez van ponthegesztve ott látszik itt ott.

Mit érdemes megvenni ami tudja is ami rá van írva nem szeretném 2évente fényezni



2016. ápr. 7. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Supralux konvert, de a elgjobb emgoldás inkább kivágni a rozsdás részt és foltozni.
2016. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Korant.Ár-érték arányban a legjobb.

[link]

2016. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TheCruve ***** válasza:
29%

RO-55 rozsdaoldó és átalakító

[link]

2016. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Korant nekem brutálisan bejött.
2016. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a gond a folyékony szerekkel, hogy nem csak át kell kenni venne a rozsdás felületet és kész, hanem addig kell ecsetelni a felületet, míg fémtiszta nem lesz.

Veterán autónál főleg nem nagy élmény, amikor 3 év múlva újra kiüt a rozsda.

2017. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve: WD40. Én kerékpáron fújtam be vele a rozsdás részeket és azóta nincs vele semmi probléma.
2017. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha veterán és felújítjátok, akkor szerintem egy értelmes festést megérdemelne az az autó. Nehogy már ezen spóroljatok!
2017. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

A WD40 olajos, nem kellemes rá festeni, másrészt mivel olajos, gyűjti magához a port és koszt.

Aki veteránozik, annak épp elég, ha a jármű alja tocsog az olajban és zsírban, a kasztnit szárazon, tisztán akarja tartani.

2017. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-osnak üzenném hogy 10éve is úgy indult hogy "értelmes" fényezést kap, viszont az évek alatt eddig rajta dolgozó 3 "mester"nek ez meghaladta a képességeit vagy csak szimplán trehányak voltak... úgy érzem kihaltak a jó lakatosok :-/
2017. nov. 25. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!