Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes motor vagy csak...

Hengerfejes motor vagy csak tömités hogyan tudom meg nézni?

Figyelt kérdés
Az olajam nagyon fogy mert tobb hejen is van szivargas fehér füst nincs de a hütőfolyadék tele van olajal sáros caramel szinű cucc ..szerintetek egy tömitésel meg uszom vagy károsodhatot a hengerfej ? Még egy kédés ha le cserélem és ki mosom a hütőrendszert kisebb távokat meg tehetek az autoval ? Pld: elviszem szerelőhöz mert odáig sem mertem vele menni mostanig .. A válaszokat elönre köszönöm:)

2016. ápr. 8. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűtővíz olajos az túlsok jót nem jelent,hengerfejes az autód[abból is a súlyosabb fajta]...

Szervízig simán,már ha nem forralja a vizet.

2016. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Avval már nagyon ne közlekedj, az egy dolog, hogy a hűtővízbe megy az olaj, de fordítva is így lesz, és még a jó alkatrészek is berágódnak majd.

Én régebben egy utcahossznyi út alatt hajtottam teljesen csapágyasra egy autót, csak mert belefagyott a hűtővíz(-26 volt hajnalban).

2016. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy a sulyosabb fajta ?
2016. ápr. 8. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha már akkora menyniségben nyomja ki az olajat, az nem épp jelent jót.
2016. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!