Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő hónapba töltöm a 18-at,...

Jövő hónapba töltöm a 18-at, és szüleim vesznek nekem autót, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval, a rendelkezésre álló összeg ~7 milla.

Ami érdekelne, megbízhatóság, fogyasztása.


Amire gondoltam:

[link] (hyundai i40 sedan)


[link]

(toyota avensis sedan)


[link] (skoda superb)


[link] (lexus ct 200h)


[link] (mazda 6 sedan)


[link] (opel insignia)



Tudtok adni pár tippet választásban? Vagy ti mit ajánlanátok?



2016. ápr. 8. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
majd felnősz fiam.
2016. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Kis majom ez való neked:


[link]

2016. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Lehet irigykedni... másodiknak azért köszönöm a segítséget.
2016. ápr. 8. 17:55
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Hmm, én a Skodát választanám ezek közül, de nem a Superbet, hanem az Octavia is tökéletesen elég, a Superb túl nagy, főleg egy fiatalnak. Amennyivel az Octavia olcsóbb, annyiért vehetsz bele mégtöbb extrát, vagy rendelheted erősebb motorral.
2016. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Mire irigykedjünk te kis hülye? :D az elmúlt 2 évben 2 új autót vettünk, így hát pontosan tudom, hogy ha több autó is szóba jöhet, akkor elmegyek az adott kereskedésbe és kipróbálom az autót, mert az alapján tudok dönteni, nem az alapján, hogy a gyakorikérdéseken mit mondanak random emberek te bälfasz. :DDDDDDDD
2016. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem irigykedés, csak sokan vannak úgy, hogy melóznak-melóznak és nem jutnak egyről a kettőre főleg Magyarországon. Mondjuk egy mentős ki életeket ment és minden "bevetésen" az életét teszi kockára teszem azt, nem tudja hova,kihez,mihez megy csak az indokot és ezért kap max. 120 ezer magyar forintot, nos egy ilyen kérdés után felmegy a pumpa benne és valld be, joggal. De félre ne értsen senki, nem azért mert irigy hanem a kérdés, hogy a kérdező szülei mi jót találtak ki annak érdekébe, hogy biztos egzisztenciát teremtsenek meg gyermekének/gyermekeinek. Csupán ennyi. Ha esetleg belém kötnél először gondold át.


JAJ! és a válasz, ha már rendet tettem a fejekbe. Lexus

mivel enyhülhetetlen,szép,kis fogyasztású, biztonságos luxus Japán autó.

2016. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

Nincs irigykedés,irigy ?Mire?

A szüleid ezek szerint szép dolgokat értek el az életbe,nem Te,rájuk mire lennénk irigyek?Gratulálunk Nekik,hogy elértek valamit az életben,nem neked!

Rád pedig miért irigykednénk?Beleszületni a jóba nem nagy dolog,a jót továbbvinni jó hátérrel nem rossz,de nem nagy dolog,kicsiről nagyra jutni az nagy dolog :)

Elérni valamit az életbe ,az nagy dolog :)

Irigykedni arra lehet,ha valaki elér valamit az életben,az pedig,hogy betöltöd a 18-at ,az nem nagy büszkeség ilyen szempontból,elég sokunknak összejött már:)

2016. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Mindegyik jó autó, de én szívem szerint a mazda 6-ot választanám 2.5-ös skyactiv motorral, szerintem kegyetlen szépre sikeredett ez az autó, és a belső tere is már már majdnem a német prémium szintet képviseli,csak ez mellé még egy komoly megbízhatóság is társul.

Bár nem tudom,hogy mindképpen ennél a méretosztálynál akarsz e maradni de ha nem akkor szerintem ennyi idősen egy MX5-el vagy egy Toyota GT86-al sokkal jobban járnál, azért ezek jóval fiatalosabb autók.

2016. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Tévedsz, egyáltalán nem irigyel senki. Nincs mit. Az álmodozásaidat, a nyálcsorgatásodat ugyan ki, és minek irigyelné?

Mellesleg lehetnél következetesebb. Ha valaki -mondom valaki, tehát nem te- 18 évesen egy 7 milliós autót kapna, akkor szerinted a megbízhatóságról érdeklődne és a fogyasztásról?

Látod a pitiáner gondolkodásod lebuktatott.

Na írd meg a házi feladatodat és menj aludni.

2016. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!