Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő hónapba töltöm a 18-at,...

Jövő hónapba töltöm a 18-at, és szüleim vesznek nekem autót, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval, a rendelkezésre álló összeg ~7 milla.

Ami érdekelne, megbízhatóság, fogyasztása.


Amire gondoltam:

[link] (hyundai i40 sedan)


[link]

(toyota avensis sedan)


[link] (skoda superb)


[link] (lexus ct 200h)


[link] (mazda 6 sedan)


[link] (opel insignia)



Tudtok adni pár tippet választásban? Vagy ti mit ajánlanátok?



2016. ápr. 8. 17:31
1 2 3
 11/21 Koaxk Ábel ***** válasza:
25%

Abszolút segítő szándék vezérel, viszont ha 7 millás a keret és amúgy is a szülők támogatnak, miért szempont a megbízhatóság és a fogyasztás?


Nem qrva mindegy, úgyis az ősök megjavítják meg gondolom ha kicsit többet eszik az se hiszem, hogy gond, ha ilyen magasra teszik a lécet első autónak.


Ne érts félre, nem irigykedem, csak nem értem, hogy miért szempont bármi is az áron felül.


Én amúgy a Lexus-t venném az 18 évesen a legmenőbb ezek közül, ha egy ár kategória. A fiatalok szemében a többinek nincs presztízs értéke, főleg egy Skodának vagy egy Opelnek!

2016. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
eleg neked kisfiam egy skoda 120as is..majd ha megtanulsz vezetni akkor vegyel 5millaert egy hetes béjemvét a többi harmat meg tankold el. irigy vagyok en is sajnalom
2016. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%

7 milla? Tényleg nem szeretnék szemétkedni, de 18 éves friss jogsisnak TELJESEN felesleges ennyiért autó. Meg fogod húzni, meg fogod karcolni, meg fogod koccintani. Azt gondolod hogy nem, én is azt gondoltam, az összes spanom is azt gondolta, mindannyian megtettük, pedig nem vezetünk rosszul. Azóta megkerestem magamnak a pénzt egy BMW 328i E36 kabrióra és E39 540i-re, amik mind mintha újak lennének, és gyönyörűek - és megjegyezném, az 540i a felsorolt autóid közül az összeset porig alázná a legtöbb szempontból, pedig feleannyi sem mint 7 millió.


Egyébként én innen az Insignia mellett döntenék, már elég kiforrott, és nekem tetszik a formája is. Viszont ennyiért új autóból én VW Golfot vennék, újat, erős benzinest. Nagyobb autókat meghazudtol a minőségérzete.

2016. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire felveti a szüleidet a pénz, és a haverok is csak így fogadnak be, én mindenképp Mazda 6-ost kérnék 2.0 sky active talán még belefér.

De meg kéne gondolni, nem érdemes-e egy tanulóautónak venni egy hasonló kategóriás használtat 1.5-2m körül.

Aztán ha még mindig hiányzik, akkor 2-3 év múlva egy újat.

Eleinte lezúzod majd itt-ott, aztán lesz égés, meg sírás, ezekből nem lehet ám kilátni, "érezni" kell. Emelett a motort, váltót kicsit leépíted. De igazából 7 misiből gallyra is vághatnál 3 használtat, mert még mindig tudsz venni egy negyediket :)

2016. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ismét itt a péntek.... Valahogy mért mindig hétvégén tűnnek fel ezek a trollok?:D
2016. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

"és megjegyezném, az 540i a felsorolt autóid közül az összeset porig alázná a legtöbb szempontból, pedig feleannyi sem mint 7 millió."


Béjemvések hozzák a formájukat...



Mazda 6-ot választanám de a Lexus-t is kipróbálnám mert abban sem minden napi technológia lapul, és számomra fontosabb a belbecs mint a külcsín.


Ui: Minden tiszteletem a tiéd mert 18 éves létedre te nem akarsz béééjemvéés lenni, ami manapság nagy szó!

2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%
a 4.-es metró méltó az intelligencia szintedhez.
2016. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

,,a 4.-es metró méltó az intelligencia szintedhez"

Az milliárdokba kerülne.


Köszönöm aki hasznos választ adott, ment a zöld :).

2016. ápr. 9. 21:45
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne zöld kezeket küldözgessél, inkább vegyél egy BKV bérletet. :D
2016. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Viper5757 válasza:
100%

Tételezzük fel hogy a kérdés és állítás minden szava igaz. Mivel senki nem tudja megcáfolni , maximum saját elméletekkel miért ne lehetne életszerű hogy egy 18 éves gyerek kapjon ennyiért autót ? Azért mert magyarországon az emberek többségének nem tellik ilyenre ? Ha én megtehetném én is vennék ennyiért minden családtagomnak autót. Ha van rá , miért ne? Egyszer élünk. Ahelyet hogy mindenki leirja a maga kis "okos" véleményét , aminek semmi köze a témához , inkább hagyja a fenébe, saját inteligenica szintje is tükrözödik ebbe csak ezt senki nem veszi észre. Azért mert valakinek mondjuk igy sok pénze van nem lehet fontos a megbizhatóság? De most komolyan... Na mindegy.


Szóval a felsorolt autók közül szerintem bármelyik jó választás , végig kell probálni az összeset és amelyikbe bele szeret az ember azt kell megvenni, fontos hogy szeresd is Amid van, szerintem. Én még amugy a Honda Civic vagy Accord-on is elgondolkoznék.


Namaste

2016. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!