Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most veszem, majd meg első az...

Most veszem, majd meg első az kocsim. Milyen kocsit ajánlanátok 800 ezer-1,2 millió között, természetesen használtat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mik azok a márkák, amiket érdemes elkerülnöm? Fater és a munkatársai, akik már régóta vezetnek mindig a Francia autókat szidják, tényleg ilyen rosszak francia kocsik ?Nekem Peugeotok például tetszenek. Japán és Dél-Koreai kocsikat, illetve csak Német autót érdemes venni? Fordok mennyire megbízhatók és érdekelne más márkáról is a vélemény Skoda, Seat, Chevrolet? Tudom, hogy sok kérdés, de légyszíves válaszoljatok sok véleményre kíváncsi vagyok és remélem minél több kérdésemre kapok választ.

2016. ápr. 8. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
az első*
2016. ápr. 8. 18:05
 2/10 anonim ***** válasza:

Mekkora autó kell? Benzin vagy dízel?


[link]

2016. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mazda 3 vagy 6
2016. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1,4 minimum legyen a motor és ne egyen sokat. Inkább benzin, de dízel is jó.
2016. ápr. 8. 18:26
 5/10 Tomcatters ***** válasza:
En a hondát ajánlom civic 7 gen 1.6 benzinmotorral annyiert már bőven joallapotut kapsz :)
2016. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Francia autókat szerintem is kerüld ha lehet, foleg elso autoként.

Fordbol kizárólag benzinest, mert a tdci motorok Peugeot motorok.Vezerles tipushibaval....

Helyedben japant vagy németet választanék.

A honda civic tényleg jó választás, de ne 1.5 vtec-et mert a boyracer haverok lerugtak kitapostak ahogy illik , , nehéz talalni jo allapotut.

Úgyszintén a 4es golf tdi-t is.Jo magamnak is ilyen van..fel evet kerestem mire talaltam egy patika allapotut. Helyedben elso kocsinak vennék egy jo kis vw passatot 1.6benzinest vagy ford fiesta, toyota corolla, , opel astra, vagy valami hasonlot..egy alap verda kell neked mert kezdő jogsis vagy és lehetséges hogy kart teszel benne(nem minosites vagy sertesbol)..akkor viszont eleg lenne egy 400ezres auto is hogy megtanuld kezelni..gyakorlatot szerezni :)

2016. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Peugeot kerülendő szvsz. Opel, Ford, SUzuki, Skoda, VW amiből válogatnék, vagy Mazda.
2016. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En egy Dacia Logant ajanlanek. Magas auto, egy magasabb padka vagy egy uthiba nem problema. Az auto meretehez kepest magasan ulsz, jol kilatsz. Ha veletlenul valamihez odadorzsolod, odakoccantod, nem sajnalod annyira. Alkatreszarak pedig rendben vanna, a benzinesek egesz megbizhatok.
2016. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt 307-em. 1,2 millió volt, de semmi gondom nem volt vele, nekem bevált. 2.0HDI 90LE dízel.

22f

2016. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már tudsz venni egy szép, itthon vásárolt 4-es dízel golf-ot. Marad tartalékod is a főbb szervizekre.
2016. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!