Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SWIFT, F astra, vagy B corsa?

SWIFT, F astra, vagy B corsa?

Figyelt kérdés

Megyik lenne leg alkalmasabb ? Első autónak szeretném. Ezeknak az utóknak viszonylag alacsonya fentartásuk, és nem olyan rosszak( szerintem )

De a típusok jó/rossz tulajdonságaira vagyok kiváncsi,

Heti kb 150 km-t járnék vele.

Tudom, a swift törik, az opel meg rohad... esetleg valami más típus is érdekelne


2016. ápr. 8. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

ilyen keves kilométerre suzuki!

az ezrest felejtsd el. 1.3 vagy 1.6

keveset eszik, olajat nem eszi, nem kényes autó. Csak kopó alkatrész csere es a többi jó ahogy van. VISZONT! nagyon kenyelmetlen hosszabb távon, nagyon alacsony, uj lengescsillapitokkak es stabilizátorokkal es leszakad a derekad ha kátyúba mész.

Az opel "komfortosabb" , magasabb az ülés , kemenyebb karosszéria (bar a Suzukinak vékony és ha csattansz vele akkor meghalsz..de aki igy ül autóba az járjon bkvval)

Opel tipushibak: kerék csapágy, ha eco motros akkor havi szinten egy flakon olajat bever, főtengely jeladó,

én ebben az árkategóriában a Suzukit választanám.

2016. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma már nem túl nagy pénzért lehet venni F Astra Classicot, ami alig 15 éves és egész jó állapotban van. Tágasabb, kényelmesebb, mint egy Stift vagy egy Corsa.


A Swift törik, de azért az F Astra sem egy Volvo, azt is ugyanúgy ropira töröd :D


Ha olcsó kell, akkor még ott van a WagonR+. Csúnya, de a fenntartása nem vészes és még sem 20 éves.

2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szitne mindegy, ennyire. Amelyik jobban tetszik. Gond egyikkel sincs semmi szinte.
2016. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!