Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyiket venné az alábbiak...

Ki melyiket venné az alábbiak közül a régi Swift gls helyett, helyébe?

Figyelt kérdés

Lassan eljön (márc.-ban talán) az autócsere ideje.

A jelenlegi Swift 1.0 Gls már megérett szerintem a cserére, egy nagyobb, biztonságosabb, erősebb gépjárművet szeretnék, 16. életévébe fog lépni, bosszantó tulajdonságai vannak, pl. a vezetőoldali biztonsági öv nem megy automatikusan vissza, én városba nem is használom, a hátramenetet néha 5.-jére veszi be, nagyon alacsonyan ülök, néha már 30 km előtt megfájdul a derekam az ülésben (ráadásul gerincferdüléssel operáltak).

A lényegre térve a következők szerepelnek a listán, amik szóba jöhetnek, mind 1400-as, és CSAK benzines jöhet szóba, ja az évjárat meg 2006-tól felfelé:


Opel Astra H 3 vagy 5 ajtós (a 3 ajtós jobban tetszene, Gtc a neve, ha jól tudom)

Volkswagen Golf V. generáció (erről azt hallottam, hogy a 75 lovas motor nem valami erős, s súly/LE arányában rosszabb az ezres Swift-nél)

Ford Focus 5 ajtós (bár a családban már van egy Ford, egy Fusion 1.4, hát nem tudom...)

Chevrolet Lacetti 5 ajt. (sokan leszólják, hogy igénytelen meg stb., de nem egy rossz autó, nem?)

Kia Ceed, ez a legerősebb a felsoroltak közül, 109 LE-s,


főleg városi autózás, de néha hosszabb vidéki is.

Még valami: egy fiatalabb G Astra mennyire modern, biztonságos autó? Mert már a "K"-nál tartanak s lehet, hogy már kezd eljárni felette az idő...



2016. jan. 29. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szívem szerint Golf V, az Astra G jó kocsi, a Golf árából fiatal, jól felszerelt Astra-t kapsz. De javaslom nézd meg mindkettőt, próbáld ki, GTC pedig egy szinttel feljebb van, nem is ugyanaz az árkategória szerintem, de nem ellenőriztem. A Golf azért magasabb szint, mint az Astra.
2016. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!