Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes autónak mennyi...

Hengerfejes autónak mennyi idő alatt forr fel a vize? és a teljesítménye mennyire rossz? Menetközben is füstől az autó? Illetve a víz milyen gyorsan fogyna el?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Allapottól függ.
2016. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, autója, állapota válogatja. Általában úgy 100km-el kezdődik, ami idővel rövidül. Teljesítményre általában nincs hatással, esetleg nehezebb beindítani. Nem füstöl, gőzölög. Ha már felforrt, elég gyorsan. De addig is szépen lassan szokta nyomni kifele a vizet.
2016. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem napi első inditásnál szokott füstölni kékes feheren..mitől lehet?vizem nemforr nemis fogy menetközben nemfüstől!
2016. ápr. 9. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Dízel? Először az izzítógyertyákat ellenőriztetném, ha azok rendben vannak akkor a porlasztócsúcsokat.
2016. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1.4 benzin : )
2016. ápr. 9. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hengerfejes lenne és forralná akkor műszerfalon is látszana hogy jobban melegszik mint szokott.
2016. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mutató az mindig középen áll!! Egyszer letekertem a víztartály kupakot forró motornál akkor megindult a víz felfele de megis állt nemfutott ki.gondolom a nyomás miatt ami volt még benne.Meg állítólag a hűtőbe vezető gumi csövek is felkeményednének..na nekem ez sincs!akkor hideg motornál miért füstől?: /
2016. ápr. 9. 20:58
 8/8 A kérdező kommentje:
A középső kipufogó dobom az kuka cserélnem kell..lehet szerepe a füstőlésbe?
2016. ápr. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!