Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három autó közül melyik a...

A három autó közül melyik a legmegbízhatóbb és legtartósabb márka?

Figyelt kérdés

Sajnos a 23éves Astrám csereérett lett. Új autót szeretnék venni, és olyat amit nagyon sokáig megtartok. Ami nagyon fontos, hogy hosszútávon kevés baj legyen a kocsival, megbízható legyen. Amik tetszenek :

Opel Astra K 1.4 100 LE

Mazda 3 1.5 100 LE

Toyota Corolla 1.3 99 LE


Ez a három autó tetszik, de egyiket sem ismerem. Az új Opelokról már semmit sem tudok. Melyikkel lesz hosszútávon kevés probléma előreláthatólag? Éves szinten 10000 körül megyek a kocsival.


2016. ápr. 10. 14:42
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
40%
Alapból mind a 3 megbízható,de én jobban bízok/ szeretem a japánokat:) Egyebkent bármelyiket valasztod a 3 közül , jól járnál :) En honda parti vagyok .. esetleg még elgondolkodnék egy jazz vagy egy civicen :)
2016. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos én mindegyiknél nagyobb motorra ruháznék be ez fix. Fél éves yarisunk van 1.33as motorral, és bizony ha ülnek benn, azt komolyan megérzi. Én a mazda és a corolla között döntenék, bár nem értem milyen kasznit akarsz? Sedan-t? mert abból csak corolla van és mazda vagy ferdehátút? mert abból meg csak astra van és mazda
2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Maradj az Opelnél szerintem, nagyon dicsérik az új Opeleket, és mégiscsak egy európai márka, ami minden tekintetben előny.
2016. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi előny abban hogy europai márka?
2016. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Astra nehéz, meg kicsit olyan prolis, szegényházi, stílustalan autó (bocs). A Toyotához szerintem kevés ez a motor. Én a Mazdát venném kinézet és motor tekintetében is. Ne csak a lóerőt nézd, nyomatékban +20NM-t ver az Astrára a Mazda.

Japánnál megbízhatóbbat egyébként nem nagyon találsz, talán az új Koreaiakat.

2016. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!