Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F első autónak,...

Opel Astra F első autónak, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most szereztem meg a jogosítvány és gondolkodok, milyen autót vegyek (kapok) elsőnek.

Semmit sem tudok az autókról, mostanában sokat olvastam erről az "első autó" témáról, és az Opel Astra F szimpatikusnak tűnik. Nem olyan kicsi, amiket olvastam, hogy olcsón fenntartható, megbízható és ne teljesítményt, hanem állapotot nézzek mindig.

Szerintetek milyen vétel lenne? Mennyiért lehet egy jó darabot kifogni, 3-4-500.000? És melyik típus a "legjobb"?



2016. ápr. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
szerintem felejtsd el az f astrát. inkább dobj hozzá még 1 kicsit és g astra mérföldekkel kultúráltabb. az én véleményem szerint már annyira elavult az f astra hogy égő vele közlekedni.
2016. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Petya183 ***** válasza:
42%
Nekem is ez volt az első autóm, 5évig volt meg ,tavaly adtam el.Tökéletes LENNE elsőnek de én is sokat szivtam vele, leginkább az a baj velük hogy rohadnak. Motorikusan a 8szelepesek nagyon megbízhatóak nekem a leggyengébb 14-es 60lovas volt, aztán lett 16Si aztán 14si (az utóbbi 2 a legjobb választás csak ritka). Ha van pénzed kikasztniztatni és festeni akkor bátran ajánlom! Nekem egész jol meg volt csinálva egyedi szin sötétités alufelni, nem volt égő ;) a 16szelepesekkel picit több a baj mint a 8-al. Igaz én 5 éve vettem meg 160ezerért, jo olcsó volt, lehet ezért volt vele sok baj , 94-es volt
2016. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már enm sok ép darab van belöle sajna.
2016. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, főleg #2-nek.

Ilyen árban egyáltalán lehet találni még jó állapotban lévő autót? Nagyon keveset mennék vele, fociedzésre, meccsre, meg hétvégén ide-oda.

2016. ápr. 10. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
A f astra egy jó autó, nekem 1,7 -es dieselel fut, nem romlik el, olcsó fenntartani, megbizható, 500-600 ezerért nagyon nagyon jó f astrát kapsz, igen találni ennyi pénzért normális autót, a g astra fiatalabb konstrukció lenne benne klíma stb... de fiatalabb autó vagy lepukkant állapotba tudsz venni ennyi pénzért egyet, vagy gyüjteni kell hozzá. Egyébkénr az f és g astrához is olcsó az alkatrész, van bontott árú, megbizhatóak. Az f astra főleg dieselbe, de nicns dieselre szükséged oylan keveset mész, de motorikusan végtelenig kb. elmegy, nekünk már nagyon sok kb van benne, évekig erdőbe mentünk vele, diesel f astra fogyasztása igen kedvező 6 liter körül. G astrank is van egy, 1,4 -es benzin motorral, 6-7 litert fogyazst használattól függően, nekünk 200 ezer km-nél motor felújitas kelett, de 350 ezer kilőméter van most benne kb. 11 éves és működik. A pénztárcád szabja meg meiket tudod megvenni.
2016. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!