Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó eleje felszaladt a...

Autó eleje felszaladt a padkára, sérülhetett valamilyen alkatrész?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sérülhetett.
2016. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A futómű ilyenkor nem szokott boldog lenni. Sérülni leginkább a gumi és a felni szokott: leverődik a felniperem, szerencsétlen esetben sérül a gumi oldalfala és annyi. Az első futómű geometriája viszont el tud mászni egy-egy ilyen ütéstől, érdemes szakműhelyben beállíttatni. Mondjuk ezt amúgy is érdemes megtenni bizonyos időközönként, mert nem kell neki egy nagy ütés, hogy elmenjen, sok aprótól is képes elállítódni.
2016. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Az olajteknő se szeret haverkodni a padkával.
2016. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan parkolásnál szemből sikerült felmenni az elejével. Nem tudom, ott milyen alkatrészek vannak :/ Fel is akadt szerencsétlen, mert alacsony az alja...
2016. ápr. 11. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Így láthatatlanban elég nehéz emgmondani, lehet csak a lökhárító akadt fenn, rosszabb esetben az olajteknőt érhette el.


Eőbbi esetben esztétikai csak a hiba, utóbbi esetben meg független attól, hogy mennyire nyomta meg a teknőt érdemes megnézetni, mert ha pont oylan helyen akkor akár simán az is elhet hogy bizonyos helyzetekben enm tud elég olajat felvenni a szivattyú.

2016. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézzünk alá helyetted?
2016. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ha alá is néznék, nem tudom mit kellene néznem, azért tettem fel a kérdésemet.
2016. ápr. 11. 11:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi sem látjuk innen. Mutasd meg szerelőnek.
2016. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Folyadék nem folyt belőle? Kormány ugyanúgy áll egyenesben ahogy eddig? Ha az elsőre "nem", a másodokra "igen" a válasz, akkor könyveld el mint bénázást, aztán vezess tovább jó egészségben.
2016. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell az olajnak elfoljnia, fentebb is írtam, elég ha olyan helyen nyomódik meg ahol pont a szvattyú szívná és máris nem kap elég kenést esetleg.
2016. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!