Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy simson s50n típusú segédmo...

Egy simson s50n típusú segédmotorom van. Miért nem indul?

Figyelt kérdés

Szóval már karburátort szétszedtem összeraktam raktam rá új tömítést.

De ugy sem indult be aztan kicseréltem a benzint akkor se indult be.Azt hozzátenném hogy valamikor 3 rugásra beindul de akkor sem tudok elindulni vele mert lefullad ,csak alapjáraton pöfög. Lehet hogy a gyujtással lenne valami baj/elállítva?



2016. ápr. 11. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szikrád van? Karbit ki is tisztítottad?

Nem szívja túl magát?

2016. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyen kideritheted h van e gyujtás.
2016. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyujtásbeállítás, gyújtásban kiskondi csre, gyertya, gyertyapipa ellenőrzése, karburátor ellenőrzése, megfelelő fúvókák vannak-e benne, egyáltalán milyen karburátorod van, stb, stb, stb.

Nem beszélve a szimeringekről, kipufogóról, elektromos rendszerről, stb...


Javasolnám a regisztrálást a www.simson.hu oldalra és a cikkek között szétnézni, ha ott nem találsz választ, segítséget kérni a fórumonkban.

2016. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A karburátorban azt láttam amikor szétszedtem hogy picit vizes volt a benzin úgyhogy vizkooldoval kitisztítottam.(tuti gyári minden benne es meg nem is cseréltem ki benne semmit)
2016. ápr. 12. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg valamikor 3 rugásra beindul,de ahogy berakom 1-be rögtön lefullad.(nem tudom mi lehet a baja)
2016. ápr. 12. 19:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán rosszul van beállítva a gyujtas?
2016. ápr. 12. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Vizes volt a karbiban a benzin, ezért vízkőoldóval kitisztítottad..... sokáig számoltam hogy ne írjak csúnyát.

Ha a karburátorban vizes akkor gyanús hogy a tankban is, vagyis tank ürítés, tisztítás, benzincsap és ülepítő szétszedés, tisztítás. Ezek után friss benzint bele..

De az hogy vízkőoldóval... bocs de ez nagyon fájt :(

Inkább keress valakit aki ért hozzá és javíttasd meg.

2016. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!