Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám lenne hogy...

Trojak kérdése:

Olyan problémám lenne hogy van egy E220-as Dizel 2004es évjáratú MercedesBenz gépkocsim ami folyamatosan rángat és mintha nem lenne benne erő a turbom se mindig megy amikor leállitom és újrainditom akor meg minden rendben?

Figyelt kérdés
olaj lett benne cserélve a váltoba is több szerelőnél jártam mind mást mondott volt aki az egr szelepre mondta kitisztította de nem vettem bele ujjat volt aki a részecske szűrőt mondta az is ki lett tisztítva és még most se jó és van aki a turbó szabályzót mondja már nem tudok mire gondolni remélem valaki tud tippet adni vagy volt már valaki ilyen szituációba?

2016. ápr. 12. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h nem emgy a turbo?:D Bár ha tudod akkor azt kéne rendbetenni ekzdetnek.
2016. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átnéztem még egyszer és az egr szelep nyitva volt tiszta korom volt vettem bele másikat mert arra gyanakodtam és ki probáltam és most porog és megy a kocsi nem rángat remélem nem tett tönkre semmit
2016. ápr. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!