Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 helyett véletlenül 55-tel...

50 helyett véletlenül 55-tel mentem át az új trafi alatt tanulóautóval. Ennyiért még nem fényképeznek ugye?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem, 65 alatt nem fényképeznek. Ha meg tanulóként mentél, akkor meg úgyis őt büntetnék meg.
2016. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az is elég kellemetlen lenne nekem ha az oktatót büntetnék meg, de így akkor megnyugodtam:)
2016. ápr. 13. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Habahatàr, az még a trafinál is azon belül van :) direkt feljebb van kalibrálva :)
2016. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Tanulókocsiban te csak tanuló vagy au oktató a felelős vezető. Sürgősen szokj le arról, hogy a ,véletlenre' hivatkozol, annak semmi értelme nem lesz, ráadásul most mentegetőzni is fölösleges, nemvéletlenül léöted túl a megengedett sebességet, hanem azért mert még tanuló vagy, ráadásul a túllépés minimális volt. A kérdés azért jogos, érdekes, mert ha szigorúan veszik a beígért ellenőrzéseket, és azt a tanulokocsik esetében is ugyanúgy alkalmazzák, fájhat az oktatók feje. Nem a minimális sebességtúllépés az érdekes, hanem a többi, pl. a záróvonal érintése
2016. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Km/h óra szerint,ami általában többet mutat mint a valóságos sebesség.GPS szerint, nálam 50-nél 56-ot mutat az óra.100-nál 110-et az óra,de nem ez a mérvadó,ha nem, amit ők mérnek.Ha 65-öt akkor 30 rugó.Vizsgán a beépített gyári óra a mérvadó nem a GPS szerinti.50 km-es sebességhatárnál az óra szerinti 51km/h már bukovár.
2016. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A vizsgabiztos meghúzhat akár miért.Sosem felejtem el, mikor 30 éve vizsgáztam télen elsőként a csoportból.Vissza is értünk a kiindulási helyre és a búza akkor jelezte,hogy bukovár.Nem kellett helyet cserélnem az oktatóval ,mikor az állítólagos hibát észlelte.Az oktató sem ismerte el ,amit csinált.Stop táblánál,meredek emelkedő tetején kanyarodtam balra,nagy ívben.Emelkedőnek felfelé jött egy rakott IFA.Meg álltam a stop vonal mögött,majd kitoltam az autó orrát,hogy ne toljam ki a balról jövők útvonalába.Kikanyarodtam az említett IFA elé,hogy azt még lassításra sem kényszerítettem,de még a biztonságos távolság is bőven megmaradt mögöttem.A kiinduló helyre érkezve közölte az okosságát,hogy ilyen havas úton nem lehet így kikanyarodni,hol ott a farmotoros SKODA 120-as meg se libbent a kb 10km/h kanyarodáskor.Rögtön helyet kellett volna cserélnem az oktatóval.Itt v.színűen az nem tetszett neki,hogy túl könnyedén követtem ,hajtottam végre az utasításait.Volt egy gyengébb vizsgázó ,akit az oktatón nem is engedett vizsgázni,hanem hazaküldte.Csak azért írtam ezt ,mert ha akarja a sebesség enyhe túllépést is a vizsgán nem bünteti,de ,ha akarja, úgy jársz mint nyuszika ,akin megint nem volt sapka. 5-ös vtam.
2016. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez vizsgán bukovár, de most arra voltam kíváncsi hogy az új trafi megbüntet-e ezért
2016. ápr. 13. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt már az első leírta.
2016. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, reagáltam is rá :P köszi mindenkinek a válaszokat.
2016. ápr. 13. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, 55 alatt menté amúgy is, reálisan olyan 50-52 körül.
2016. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!