Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem történt baleset, miért...

Ha nem történt baleset, miért fényképeznek rendőr egy autót?

Figyelt kérdés

Elmentem egy autó mellett, állt egy körforgalomban. Nem láttam semmilyen törést a kocsin, se másik autót.

Előtte a körforgalomban állt két rendőrautó, vagyis egyik előtte, a másik mögötte állt a forgalom szélén.

És egy rendőr fényképezte az autót gugolva oldalról, majd szemből.

Miért?

Nem láttam, hogy baleset lett volna, másik autó nem volt ott, se motoros, se biciklis, csak két rendőrautó között egy autó a körforg. szélén, és fényképezték a kocsit.


Mi történhetett?



2013. ápr. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Autó fetisiszta volt a rendőr. Imádja leállítani a forgalmat a körforgalomban és fényképezni azt.
2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lol xD Még csak nem is drága vagy ritka autó volt, azt megérteném, hogy megkérte a tulajt, hogy álljon modellt már.

De fényképezgetni egy Opel Corsát? XD

2013. ápr. 13. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Körforgalomban tilos megállni, nemhogy várakozni. ezért fényképezhette. S talán azért ennyire alaposan, hogy később ne mondhassa a tulaj, hogy pont ott lett olyan hibája, amitől mozgásképtelen. Nem biztos, csak így elsőre ez ugrott be.
2013. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!