Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ors vezer tere buszsavban...

Ors vezer tere buszsavban rovid haladas?

Figyelt kérdés

Az ors vezer terenel van a p+r parkolo. Onnan az elessarok fele kanyarodasnal(ugye kotelezo haladasi irany). 3vagy 4 sav tarul elem es 30meter mulva egy lampa majd ra megint 30meterre meg 1 lampa. A lenyeg a hozzamlegkozelebb esso sav buszsav, ertelemszeruen a hozzam legkozelebbi savba soroltam be de eszrevettem aztan, hogy az buszsav az elso lampanal ki is tettem az indexet es amint zoldre valtott mari kimentem a savbol.


Ezertmegbuntethetnek? Illetve van ott kamera?



2016. ápr. 13. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában fel van festve hogy hol mehetsz át a buszsávba.
2016. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt ugy nez ki, hogy 1savbol fordulhatok 3ba, egyik utrol a 3savosra, es ebbol a harombol a hozzam legkozelebb levo sav buszsav, amit azutan vettem eszre miutan rakanyarodtam. Utana kb 20 meter zarovonal es az elso szaggatottnal. Issza is mentem az en savomba..... Kb osszesen 30 metert halladtam benne
2016. ápr. 13. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

A szabálysértés nem az, hogy bementél a buszsávba, abban folyamatosan haladni tilos, de balra elhagyni is tilos, az első lehetséges alkalommal, kötelező jobbra elhagyni.


A leírásodból nem tiszta, hogy jobbra, vagy balra mentél ki a buszsávból.

2016. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Balra, mivel az elso lehetoseg olyan tablaval van jelolve, hogy behajtani tilos kiveve bkk, azutan kb 500m re megszunik a buszsav de ahhoz meg haladnom kellett volna benne ....sokat

. viszonylag

2016. ápr. 13. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint azon a környéken nincs olyan kamera, ami alapján bírságolnának, így nincs mitől félned.

Ez az a hely:

[link]

2016. ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, koszonom a nyugtatast.


Este volt es pont nem allt ott egy busz se.. =]

2016. ápr. 14. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!