Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet venni régebbi autóhoz...

Lehet venni régebbi autóhoz új karosszéria elemet?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy Audi A3 8l 3ajtós-hoz kellene ajtó.A mostani már kezd az alján rozsdálni. Gondoltam arra,hogy az egész ajtót kicseréltetném,hogy jó pár évig ne legyen gond rá esztétikailag.Ha lehet venni,akkor kérdéses,hogy mennyi az annyi?!
2016. ápr. 13. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ha psszol is, újonnan akkor is drága lenne. Bontottan tized annyiból kijön.
2016. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, a múltkor olyat mesélt ismerősöm, aki itthoni SEAT szalonban dolgozik, hogy egy csávó komplett ÚJ 2.8-as VR6-os motort rendelt a Leonjába, ami már 12 éves. Persze itt fanatikusról van szó, és a motor ára így szinte meghaladta magának az autónak az értékét is, de ha van pénz, akkor bármi megoldható...
2016. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha szóval akkor bármi megoldható,kérdés akkor az,hogy tényleg mennyi lehet egy új ajtó :)

Bontottból kicsit félnék mert ugye színkódra kell keresnem és,hogy annak se legyen semmi baja az ajtajának...úgy tudom ez betegsége neki,mivel van az ajtó alatt ilyen kis műanyag ami felfogja a vizet és megáll ott és azért kezdi ki azt a részt először a rozsda.Szóval a bontottól tartanék. :-/ Lakatos munka meg megint nem a legjobb választás elvileg,mert ha megkezdik a gyári elemet elvileg több kár is keletkezhet belőle mint ami...Tanácstalan vagyok...

2016. ápr. 14. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Túlfilozofálod.

Bontóban meg tudod nézni mit veszel meg, nincs csalódás.

Normális lakatoshoz viszed, normálisan csinálja meg, normális festőhöz viszed, szintén normálisan csinálja meg és kész.

Üres ajtó szerintem 10-30.000 között van bontottan színben. Egy újnak csak a festése kerül ennyibe

2016. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen lehetséges,hogy túl filozofálom.Ezért próbálok összeszedni pár gondolatot.Valóban látom,hogy akkor mit veszek meg a bontóban.Viszont belülre nem nagyon látni bele a fémbe,lehet hogy ott is 2 éven belül elkezd már hólyagosodni,mert ez amolyan típushiba szerű.Nekem szerelő azt mondta,hogy ne legyen "megkezdve" a gyári ajtó.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. ápr. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!