Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ha egy olyan...

Szerintetek ha egy olyan pólóban ülnék be az autóba amin a bekötött biztonsági öv vonulatai láthatóak kiszűrné a Véda rendszer?

Figyelt kérdés
biztonsági öv, Véda rendszer, traffipax, büntetés, közlekedés
2016. ápr. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet megúsznád vele a csekket. Viszont, ha csattansz a pólón lévő nyomat nem fogja megakadályozni, hogy kirepülj a szélvédőn... :D
2016. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze nyilván ez igy van és egyébként mindig bekötöm, voltam kocogni és ez jutott eszembe :D nyilván nem a biztonságunk miatt van a Véda :D
2016. ápr. 14. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
PErsze, átverhető, annyira nem nagy a felbontásuk, de ettől független övet enm is azért kell becsatolni hogy ne kapj csekket.
2016. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Volt egy kolléga, aki azt mondta, hogy neki nem kell az öv, mert ő betámaszt. Egyszer nyomkodta a telefonját, én meg nyomtam egy satut, úgy esett be a műszerfal alá, mint egy zsák. Mondom, miért nem támasztottál be? Pedig ez egy virsligumikon guruló VW LT fékhatása volt csak...
2016. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett!!

Én nagyon fontosnak tartom a biztonsági öv használatát!!

Használom is még akkor is ha csak a kútig megyek (400)méter és nincs kamera sem!

2016. ápr. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!