Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom a fordulatszamot...

Hogyan tudom a fordulatszamot megmerni egy Kawasaki vn 900 ason?

Figyelt kérdés
Szoval van egy kawasaki vn 900B classic motorom.Szeretnem tudni hogy jol van e beallitva rajta a fordulatszam.a gyarto 1000 rpm/min ir elo azaz plussz minusz 50. Fordulatszammero nincs a motoron. Valami otlet esetleg.???
2016. ápr. 15. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
ezt fülre is be lehet lőni. De ha esetleg tisztában vagy a pontos áttételekkel (primer, seb.fokozat, szekunder), akkor középállványon rakd sebességbe, és az alapjáraton forgó kerék sebességéből kiszámolható.
2016. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hat en is ugy fulre lottem be.sajnos nem vagyok biztos benne,hogy ok. Az ertekekkel meg nem vagyok tisztaban.

Esetleg ha megmernem mennyi V-ot termel a motor az aku szamara alapjaraton es ha az ok akkor innen kovetkezik,hogy az alapjarat is rendben van???

2016. ápr. 15. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Fülre ha ok, akkor ksi szórás lehet, de jó lesz.
2016. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!