Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy sport kipufogót....

Tete0123 kérdése:

Szeretnék egy sport kipufogót. Mi kell hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnek egy sport kipufogót szerelni egy vw polo 6n2 1.4benzines autómra. És úgy szeretném megoldani hogy középen legyen. Az volna kérdésem hogy, mi kell ahoz hogy középen legyen a vége? Meg mi az a optimális méret ami jól is néz ki de még is át megy a műszakin?

Sajnos még nem vagyom ebben jártas:|

Előre köszi a válaszokat.



2016. ápr. 16. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő dob, csövek és a lökhárító átalakítása.
2016. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Igazad van, ez nagyon kell.Kiba...szott menő csávó leszel!
2016. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2ha nem tudsz értelmeset válaszolni, akk minek irtál? Logikát nem értem.. Meg ha nem tetszik a kérdés alapból nem kéne irnod..
2016. ápr. 16. 22:07
 4/10 veterán vas ***** válasza:
0%

"..mi kell ahhoz, hogy középen legyen a vége.."

Közelítsük meg a kérdést, kicsit Besenyőpistabácsisan.

Na kéremszépen. Egy csőnek a középen -mindenki tudja- a közepe van. Tehát középen, nem lehet a vége. Mivel a vége, a végén van. na de az meg nem a közepe. Noooormális? :)


Ja, amúgy a KRESz rendelkezik arról (is), hogy a kipufogó csak hátul vezethető ki.

2016. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 madnick válasza:
Szia! Én értem mit szeretnél mondani. Az autó közepén hátul kivezetett kipuffogóhoz olyan csövet adnak ami szélről behozza középre a kipuffogóvéget. Javaslom neked, hogy dupla csövűt vegyél akkor, nert egy cső középen valami röhejesen nézne ki, nem is láttam még olyat :) sőt, inkább csak gyárit csinálnak, miniket pl ha jól emlékszem. Hátsó lökhárítót át kell alakítattnod, valamint koránt sem biztos, hogy műszakit is kapsz rá, esetleg ha tüvpapíros kipuffogóval meg rendszerrel oldod meg. Az meg már az autód értékének a felét megüti.
2016. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 madnick válasza:
A duplacsövűt a kipuffogóvégre értem, nem az egész rendszerre, még mielőtt betalál valami szaki :)
2016. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 madnick válasza:
Most jut eszembe, láttam már OPC astrát is meg Golfot is középen kivezetett kipuffogóval. Korán van még na. :D google-ba írd be, OPC Astra auspuff és ott meglátod hogyan is fest az ilyesmi.
2016. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen (: dupla csövűre gondoltam én is(: és mennyibe van egy ilyet lepapirozás?
2016. ápr. 17. 12:13
 9/10 madnick válasza:
A papírozás nem kerül semmibe, a kipuffogónak kell lennie tüv papírnak, olyat kell venni, amihez van. Az ilyenek fájnak többe.
2016. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mármint azok amihez ez a papír kell?
2016. ápr. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!