Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell frekvenciát...

Hogyan kell frekvenciát beállítani 2001-es évjáratú Renault Thalia autóban?

Figyelt kérdés

Vettem hozzá egy fm transzmittert,de mivel nem tudok üres frekvenciát találni neki,ezért nem tudom használni.Mindenhogy próbáltam már,de sehogy se engedi,hogy manuálisan lépegessek a frekvenciák között.Hogyan tudnám ezt meg tenni?Valami megoldás biztosan van rá.

Előre köszi a válaszokért!



2016. ápr. 16. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Beallitod a transzmittert, aztan a kereso automatikusan megtalalja a jelerosseg alapjan.


Persze ures frekvenciat muszaj lesz talalnod, de ezt akar masik radion is vegezheted.

2016. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint,hogy másik rádión? Meg azt nem értem,hogy oda van írva,hogy turn manual,de hiába nyomom ezt meg bármi mást egyszerűen csak az általa választott 5-6 rádiónak a frekvenciáját tudom elérni.
2016. ápr. 16. 15:42
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Transmitter ad egy frekenciát azt kéne emgkeresned.
2016. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt én tudom,de az autón nem tudok valamiért manuálisan váltogatni a frekvenciák között és így azt se tudom megtalálni.
2016. ápr. 16. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugye ez a Philips rádió van benne?

[link]

A kormányvezérlőn ha az alsó gombot, vagy a rádión a tuner gombot nyomkodod, akkor fogod látni a kijelzőn, hogy alul három felirat váltakozik:

Tuner list, tuner preset, tuner manu. Válaszd ki a Tuner manu állást, és ilyenkor a jobb-bal gombokkal, vagy a kormányvezérlő tekerőgombjával tudsz hangolni, majd valamelyik memória gomb hosszú nyomásával eltárolni. Ha a menüben (SRC gomb hosszan nyomva) a manuális keresés van beállítva, akkor a megfelelő frekire kell tekergetni, ha automata keresés van, akkor gombnyomásra vagy tekerésre a következő adóig hangol.

2016. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Majdnem ugyanilyen csak nem lemezt lehet bele helyezni hanem kazettát,de amúgy teljesen ugyanaz.Kérdésem az lenne,hogy melyik a memória gomb?

Köszönöm a válaszod holnap mindenesetre kipróbálom a leírásod alapján is.Mindenkinek járt a zöld kéz!

2016. ápr. 16. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Melyik a memória gomb?

A nagy gombok középen 1-6-ig számozva.

2016. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kazettáson a középen lévő nyíl gombokkal kell keresni. Rövid nyomás automata keresés, ha pedig hosszan nyomod, akkor kézzel állítasz frekvenciát.
2016. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam a leírtak alapján meg kipróbáltam még más lehetőségeket is ,de sajnos nem jártam sikerrel.Lenne esetleg más megoldás arra,hogy az általam választott zenéket tudjam hallgatni az autóban?
2016. ápr. 18. 17:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Transmitteren beállítasz egy frekvenciát, elindítod a zenét, rádión hangolsz, ha megtalálta hosszan az a gomb 1-6 ahová mentse
2016. aug. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!