Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet, hogy egyszer...

Mitől lehet, hogy egyszer csak magától sokkal jobban megy?

Figyelt kérdés

1991 Yamaha DT80 LC2


Elmentem ma motorozni, megálltam egy mezőn pihenni 15 percre, aztán elindultam, kijövök a körforgalomból, meghúzom és rendesen meg kellett kapaszkodnom. Megdöbbentően megy -persze a kategóriához képest- ahol eddig 3-ban ment fel, ott most 5-ben ment fel, mint a barom. Olyan útszakaszon, ahol 85 volt a vége most 100-at ment. Mintha jobban kiforogna, nem értem. Eddig is 60km/h és 5500-tól indult meg, de most lórúgás szerűen. Komolyan mondom, mintha nem ugyanazon a motoron ülnék.

7 éve meg van ez a motor, de még csak hasonlót sem produkált soha.


Van tippetek, mitől lehet az, hogy egy motor egyszer csak minden előzmény nélkül nagyságrendekkel jobban megy, mint előtte bármikor?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 16. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Karbiban valami csavar elállítodott.
2016. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem béletlenül prémium benzint tankoltál? Nekem nagyon érezte a robogóm anno. 95össel elhagyta az erő :)
2016. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, sima 95ös van benne.
2016. ápr. 17. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!