Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa D (2010-es típus)...

Opel corsa D (2010-es típus) 1.2-es autómra 195/65R15 felnire szerelt gumi nem lesz nagy?

Figyelt kérdés
Alá próbáltuk egy gumissal ott nem tűnt nagynak és elfért. Biztonságosabb lesz vele a közlekedés mint egy 185/65R15 kerékkel?
2016. ápr. 17. 13:27
 1/4 dirtboy ***** válasza:

/Biztonságosabb lesz vele a közlekedés mint egy 185/65R15 kerékkel?/

?????

versenypályának tervezed használni az utakat?

ha nem, akkor nem észlelsz semmi eltérést a kettő közt,max fogyasztásban.

2016. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy mivel szélesebb nagyobb felületen fogja a tapadást leadni fékezéskor.

Miért nézném verseny pályának az utat?

Fogyasztásban milyen eltérésre lehet számítani ?

2016. ápr. 17. 17:10
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%

jaj nem szóltam,most nézem a 2010-esek erősebbek és gyárilag 185-össel vannak szerelve.

valahogy átfutottam a 2010-et a régire gondoltam ami kb 60lóerő lehet és 165-175körüli a gyári gumi méret ha jól tudom.

a 2010-esnél nem nagyon lesz különbség ha nem veszel dögnéhez felnit hozzá,akkor is max ilyen 1-2deci.


ha annyira biztonságra törekedsz akkor inkább minőségi gumikra költs,mint nagyobb szélességre.

2016. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Totalcar felnis-gumis cikkeit nézd emg, votl több is, igaz pár évesek, de a lényegen nem változtat. Ott jól kitárgyalnak minden gumis mitoszt.
2016. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!