Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy motoros csizmát de...

Vettem egy motoros csizmát de olyan merev hogy nagyon nehezen tudok váltani benne, valami tanács vagy praktika? Álítsak a váltó karon?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek hasonló problémája?

Ezt a csizmát vettem : [link]

De olyan merev az egész hogy a bokámat meg sem tudom mozdítani benne járni is nehéz benne de amugy méretre passzol szoval nem az a gond ... az orra is nagyon durung és nem nagyon fér be a váltó alá mikor feljebb akarok kapcsolni.

Mit tegyek? (egy enduro motorom van egyébként)


2016. ápr. 17. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felkapcsolásnál nem fér be a lábad a váltókar alá, azon lehet segíteni. A váltókart a tengelyére ricni rögzíti, 1-2 foggal feljebb emeled a kart és már oda is fér a lábad. Igaz, ez azon nem segít, hogy merev a csizma, de gondolom, jó okod volt rá, hogy ilyen merevet vettél és mikor felpróbáltad, nem zavart a dolog.
2016. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg pár hét használat után azrt sokat fog " puhulni "
2016. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!