Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a barna foltokat a tükörről? Egyáltalán el tudom?

Figyelt kérdés
Találtam egy becsomagolt tükröt, most hogy átköltöztem egy másik albérletbe, az előző tulajdonos hagyta itt. Vagy két három éves lehet és gondolom mivel nem volt kicsomagolva, valamint érhették külső hatások (pl.: pára, hő) barna oltok jelentek meg a tükörlap belsejében. Mi lehet ez? eL LEHET TÁVOLÍTANI? Sima súrolás, ablaktisztító nem csinált semmit.

2015. ápr. 3. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mert a folt a tükör hátulján lehet, vagyis a tükör hátulján lévő foncsorozás sérült. Ezt a tüköroldalról nézve nem tudod lesikálni. (Foncsor: Higanyötvözet, amely bevonatként tükröződő felületet ad.)
2015. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megoldás tükör cserével a legegyszerűbb.
2015. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A foncsor sérült, nem tudsz vele mihez kezdeni házilag. Nézz körül a neten, hogy a közeledben van-e olyan üveges vagy autószerelő, aki vállal foncsorfelújítást.
2015. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!