Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert rangat az auto? (BMW E36)

Miert rangat az auto? (BMW E36)

Figyelt kérdés
A napokban vásároltam egy '95 316i sedan BMW-t, sajnos észrevettem egy hibát, de egyszerűen nem tudom mitől csinálhatja, kérlek segítsetek: 1-esbe az autó nagyon rángat alacsony fordulaton, a kuplungot csúsztatni kell, hogy nagyjából normálisan eltudjak vele indulni. A többi sebességfokozatban nem tapasztalom az említett hibát. (hibakód nincs) Mivel láttam, hogy többet is szenvedtek vagy szenvednek ezzel a hibával, gondolom típushiba, de a végeredményt sehol sem találtam. Mi lehet a problema?

2016. ápr. 18. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol láttad, de nem igen lehet elterjedt hiba. Amúgy én úgy kezdeném, hogy egy állapotfelmérés a motor állapotáról...
2016. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdést:

"1-esbe az autó nagyon rángat alacsony fordulaton"


Benzines motor és az alacsony fordulatos indulás általában nem barátok...

2016. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Levegőcsöve(ke)t csekkold le, ki van(nak) repedve.
2016. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dízel autód volt eddig?
2016. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Holnap megnezem a levegocsoveket. Koszonom a tippet.

Benzines autom volt eddig is.

Mielott megszeretne barki is magyarazni hogy en vagyok a bena, egyik ismerosomnek ugyanilyen autoja van. Ment vele egy probakort, direkt nem szoltam neki a rangatasrol es ugyanugy "ugralt" neki is az auto.

Ha 2000folott van az auto 1esbe es nagyobb gazt nyomok, akkor is elofordul hogy csinalja.

Mas tipp?

A levegocsovekkel kapcsolatban pedig visszajelzek.

2016. ápr. 19. 01:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a levegocsoves tippet.

Multkor atneztem es nem vettem eszre. Tegnap ismet megvizslattam, a legtomeg mero es a motor kozotti cso volt kirepedve, nem kis helyen...ma elmentem bontoba, 10autobol 6on ki volt repedve, sikerult talalnom egy jot. 5€ert. Kicsereltem, azota elmult. Remelem h ezt leirtam masokon is tudok segiteni. Koszonet a valasz adoknak.

2016. máj. 21. 19:02
 7/7 Bundás86 válasza:
Szia! Nagyon köszönöm, hogy feltetted ezt a kérdést, mert napok óta ezzel a hibával küszködtem, és kínomba beírtam a Googleba, hogy "e36 egyesben szaggat" és a te kérdésedet dobta ki egyből, első helyre!!! Gyorsan elolvastam, és leszaladtam most este 11kor a garázsba... és a cső keresztben el van szakadva ugyanúgy!!! De alapból nem létszik, csak ha széthúzom a harmünikás részt ... és elém tárul egy óriási lyuk!!! köszönöm Neked!!! Üdv:András
2018. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!