Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a viz felforr és a kocsi...

Ha a viz felforr és a kocsi csak nehezen indul akkor motort kell cserélni?

Figyelt kérdés
Suzuki ignis 1.5 benzin gázos autóról van szó, fura hangot halottan félreáltam... Vízmótlás és várakozás után már nem indult. Másnap reggel indult de viszont a víz felforrt akkor is, behúztuk a szerelőhöz aki szinte rögtön azt mindta h motor cserés. Biztos ez?

#motor #javítás #olcsó #Suzuki #Ignis #csere. Felforrt víz
2016. ápr. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám a leírtak alapján hogy a motor cserés, de van ott baj gazdagon. Na most nyilván a szerelő látja hogy mivel van gond, mi itt nem.
2016. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rögtön rávágta hogy motorcsere. Keress egy másik műhelyt mert ez egy s*gg. Megbontás nélkül még Jézus sem állapítaná meg a blokk repedését.

A hengerfejtömítés cseréje meg nem egyenlő motorcserével. Ne hagyd magad átverni.

2016. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam h nem pont ez lehet egyből a diagnózis... Am is elhoztan volna... De azért megkérdezem az okosakat.
2016. ápr. 18. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan lenne a gond be sem indult volna egyáltalán, szóval csak több pénzt akarnak.
2016. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nehezen de beindult... Mentem is vele de utánna már a szerelőhöz behúztuk nehogy nagyobb gond legyen
2016. ápr. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!