Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől hörög le a kocsi?

Mitől hörög le a kocsi?

Figyelt kérdés
Szevasztok autó rajongók és autós kollegák. Na az a szitu hogy van egy ilyen elég menő polsky verdám. Tudom furán hangzik de egyébként elég menő gép le fújtam arany szinre az egészet arany disztárcsa bőr ülések kemény döngő hang rendszerek szal eléggé tippi toppi a kocsi... viszont van baja neki. Reggelente kb lehetetlen be röffenteni szerencsére akkor senki nem lát hegyről lefele meg inditom aztán olyan hosszu a lejtő hogy szerencsére általában meg röffen és el indul valahogy nagy nehezen... eléggé durrog meg csattog de padlózom a gázt és nincs para nem rohad le csak néha. A baj az hogy haza fele már gázas mindenki kiröhög hogy nem indul a kocsi ilyenkor be toljuk vagy valami... bulinál meg atom cinkes megint érted be ül a csaj azt alig inditozik... na mindegy szal ez a baj tuadom inkább dobjam ki a kukába de elég jol gyorsul szoktunk versenyezni simán lehagy pár autot... szerintetek mi baja miért hörög nyomom a gázt de csak lepunnyad hörög csattog.... most is lenne egy verseny hétvégén de igy nem tok menni...

#kocsi #polky.polsky
2016. ápr. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

2 éve kb ugyanezt a kérdést olvastam szó szerint...

De ha megmondod milyen verseny lesz hétvégén és hol,akkor hiszek neked,segítek,és nem nézlek trollnak

2016. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát wtcc lesz.


Nem jut elég benya a rendszerbe? Esetleg attól...

2016. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Lehet én olvastam felületesen, de nem egyértelmü miféle

kocsiról lenne szó? "elég menö polsky verdám"

Fiat 125 ? 126? 1500 ? nem mind egy a hibát sem egy helyen

kell keresni!

2016. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
39%

Volna egy tippem.

Valaki beleapplikálta az 1200-as vagy 1300-as Lada porlasztóját (2101 v. 21011). Mechanikusan kompatibilis, de nem ad neki inni rendesen és a szívató sem működik így megfelelően.

2016. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Troll?:D
2016. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!