Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra g-mben gyári hangszórók...

Astra g-mben gyári hangszórók mellé basszus?

Figyelt kérdés
Gyári hangzással meg vagyok elégedve, nekem igazán nem kell több, de egy kis basszust el tudnék viselni, mit kellene vennem ehhez, szeretném megúszni minél olcsóbban.

2016. ápr. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb megoldás az új hangszóró, ha az első kettőt lecseréled valami jobbra, akkor meg fog jönni a mély hang. A drágább megoldás a mélyláda és az erősítő.
2016. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy gyengébb mélynomo, ami még elmegy erösitö nélkü.
2016. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nem nagyon van, ha van, akkor semmit sem ér, de ha van is, akkor is olyan fejegység kell hozzá, ami meg tudja hajtani, vagyis van direkt mélynyomóbemenete.
2016. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha veszek egy kisebb erősítőt, meg egy kisebb mélynyomót a csomagtartóba, az összeszerelés nem okozna szerintem gondot, de a kábeleket hol vezessem el? Bontsam fel a kárpitot?
2016. ápr. 21. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Na nekem pont ezért nincs mélyládám. :) Majd talán egyszer. Igen, pontosan, szét kell szedni a fél autót, hogy el tudd vezetni a kábeleket.
2016. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!