Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó jó választás első...

Ez az autó jó választás első autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Közel 20 éves autó és még 100.000km se... gyanús kicsit.
2016. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Néha vannak tényleg keveset futott autók de azokat sokkal drágábban adják. Ha egy keveset futott autót olcsón adnak akkor az vagy hibás, törött, vagy igazándiból sokat futott csak vissza van tekerve az órája neki.
2016. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem drága
2016. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én nem venném meg ezt az autót elmondom, hogy miért:


M-es rendszáma van, azaz nem olyan régen helyezték forgalomba Magyarországon valószínűleg külföldről hozták be, ami garantálja, hogy az a 98 ezer km az mese, sőt egy TDI esetében már egy 2009-es autóban is csoda, hogyha ennyi km van tényleg!


Innentől kezdve az igazi értéknövelő tulajdonsága komolytalan, nyilván a "magánszemély" tulaj nem is igazán tudja a valós kilométert semmivel alátámasztani!


Nem néztem ugyan jobban körül Seat Cordoba ügyben, de szerintem ennyiért már kapsz 99 utáni Cordoba II-est is, főleg kombiban!


Amúgy magát a Seat-ot és a Cordoba-t ajánlom nem rossz kocsi!

2016. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!