Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 vagy a...

Suzuki Swift 1. 0 vagy a Volkswagen Golf 3as lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos használatra lenne az autó. Nem lenne napi szinten több 100km-t hajtva.

2016. ápr. 11. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Csak azt nem értem miért 1.0, ha már Swift szóba jöhet? Az 1.3-as való hozzá, azzal nem lomha, és városban 6-7 literből elmész vele átlagosan. Amennyiért egy fapados Golf III-ast kapsz, annyiból légzsákos - kell is bele mondjuk - és elektromos ablakos Suzukit tudsz venni. Nagyobb az esély arra is, hogy jobb állaptúakat találsz ugyanannyiért egy Swiftből, mint egy Golfból.


Golf mellett a valamivel nagyobb mérete szól, és a szélesebb motorválaszték, meg jobb menettulajdonságok. Nekem ha az számítana, hogy A-ból B-be elvigyen nem kérdés, hogy Suzukit vennék.

2016. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
1,3-as klímás Swift. Nyáron sem pusztulsz meg benne.
2016. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Swift, megbízhatóbb és ráadásul sokkal több jobb példány van belőle.
2016. ápr. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Golf 3: rohad ugyanúgy, indokolatlanul drága, motor/váltó elromlik sokszor, inkább a swift, olcsóbb is, megbízhatóbb is.
2016. ápr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valamiért a kérdést írásakor csak az ezres Swift volt az eszemben de természetesen az 1.3as is tökéletesen megteszi ha abból találok megfelelőt.
2016. ápr. 12. 07:48
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
klímás szwiftet keress mindenképp.
2016. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
miert pont ezek miert nem egy bmw x5?
2016. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki a bánatnak kell x5 ha ott az x6m is
2016. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egy kérdés a válaszolókhoz.

1,3 swiftet nem fogja le nagyon a klíma? (nem kötözködés, tyénleg csak információt szeretnék szerezni)

2016. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is suzukim van de ettől függetlenül a suzukit javaslom mert ugyanabban az árban jobb felszereltségüt kapsz,és kevésbé lepukkant nyilván ha klimás mert az előttem hozzá szóló kérdezi nyilván ezt is fogja a klima mint minden autót csak a kb 70 lót jobban észreveszi mint a 170-t .Én ugy csinálom ha pl csinybe (szüken) kell előzni addig kikapcs a klima
2016. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!