Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a kulombseg az Audi A4 2....

Mi a kulombseg az Audi A4 2. 0TDI 140hp es 170hp kozt?

Figyelt kérdés

valamifele gyari tuning csomag?

mert par honapja hozajutottam egy 6gangos 2.0tdi quattrohoz 140hp val es hacsak egy motorvezerlo csere kell ahoz h 170hp legyen akkor belevagok es majd azt chippeltetem be


2016. ápr. 21. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Áltlában nem ilyen hülyék a gyártók, mások szoktak a beömlők lenni, a porlasztócsúcsok stb.

BMW-been is van az E46nál a 136 lovas, és a 150 lovas. A 150esnek sokkal több minden van a motorjában, pl. a régebbi nem is tudja hogy hol van a turbó, simán mechanikusan szabályoz, az ójabban pl. van jeladó, és tudja a motor hogy hol áll a szabályzószelep és annak megfelelően alakul a befecskendezés.

Emellett meg a 150-es jóval hamarabb széthullik.


Egyébként minek veszel dieselt ha lóerő kell? Arra vannak V8-asok. Most vagy spórolni akarsz vagy csapatni. A kettő együtt úgy sem megy.

2016. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elotte egy 2000es s4 volt!

nemszivesen csereltem le de a fogyasztas, a sok km nem jo paros ha jon a gyerek.. inkabb rakoltom minthogy eltankoljam, de attol meg nem szivesen valnek meg az erotol.

3.0tdi nem neztem mert ugy olvastam azis belemaszik a 10literbe akkormeg mar majdnem ugyanott vagyok mintha elsem adtam volna a regit

170lonak meg lehet azert csapatni

2016. ápr. 21. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez használatfüggő. Egyik haveromnak 2.0 és 3.0 közti első A6 volt (bocs audiban nem vagyok otthon, de tudom hogy nagyobb volt mint 2 literes), na az csak akkor evett 8,5-öt ha tolta neki. Bár az messze volt ettől a lóerőtől. Amúgy 6.8 volt neki nomrál esetben.
2016. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az elso a6 azaz meg a 100as kaszni rancfelvarva

2.5 sor5 henger az igenigen kevesett evett baratnom apjanak is az volt anno majd mikor valtott egy szapandoboz a6 2.5 V6ra 10-12l evet ugyanazzal a stilussal

2016. ápr. 21. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, az volt az, ő is mindig így írja körül.:)


Most hótt meg majdnem 500 ezernél.

2016. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más beállítás.
2016. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!