Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi a jó? Hosszútáv...

Szerintetek mi a jó? Hosszútávra prémiumautó vagy nem prémium sűrűn cserélgetve?

Figyelt kérdés

A családban van az utóbbira példa.

Ő a Renaultokra esküszik, 4 évente cserélgeti őket.Mégane II-> Fluance, most meg Talismanon spekulál.


Azt mondja, tudna Audit vagy BMW-t is venni, de azt nem cserélhetné le pár év múlva.


Azért cserélgeti ilyen gyakran az autókat, mert "megunja".

Számára olyan, mint egy telefon, "ezt meguntam, új kell"



2016. ápr. 24. 09:17
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
64%
Hát erre,csak olyan választ lehet adni, hogy kinek a pap, kinek a papné , nekem mar 12 éve ugyan az az autóm van meg ,amit szint ugy ujonan vásároltam,de szeretem,és úgy gondolom fölös lenne lecserélni, meg pénzkidobás,mert nagyon sokat esett az ára hahut nézegetve ,amennyiért mennek,annyiért nem adnám
2016. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ez a típus aki évente vesz új autót, nekem is egy haverom 7 év alatt ez a 8. kocsija.
2016. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok aki évente vagy kétévente cseréli az autót. És mostmár csak prémiumot veszek egy ideje. Ez éri meg a legjobban. Megveszed a prémium autót 3-4 évesen vagy 7-8 évesen attól függően hogy mennyi pénzed van, és használod 1-2 évig, majd passzolod tovább, ha vigyázol az autóra, akkor ugyanannyiért mint amennyiért megvetted. És ennyi idő alatt jó eséllyel nem is megy tönkre sok minden benne.
2016. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6-8 évet szoktam egy autót emgtartani, bár szalonból van mindig.
2016. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért cserélgeti, mert az az időintervallum +-2 év és a kocsikon kijönnek a hibák. Én személy szerintem inkább ülnék BMW-be és megmaradna 10 évig mint egy Renaultba
2016. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan ez is, mint a csajozás. Cserélgeti az ember, míg el nem kapják a tökét. Míg bele nem botlik az igaziba.
2016. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!