Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajcsere előtt állok, nézeget...

Olajcsere előtt állok, nézegettem itt az olajjal kapcsolatos kérdéseket mielőtt kiirtam volna, hatha találok valami hasznosat, valaki írta az Eneos olajat, milyen kocsiba használjátok (nekem nem japán autóm van ) f astra 1.4 esetleg abba?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb a GM olaj bele, az a gyári olaj Opelekbe.
2016. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomcatters ***** válasza:
En egy 2004 .12 havi 2 literes honda accordba használom ,de nekem gyárilag azzal az olajjal jött ki ,gyári beszállítója a Hondának ... mint az opelnak a GM ahogy előttem írták ,abba az a jó,de termeszetesen tehetsz bele eneost is , bizros nem árt neki ,csak a jelolesre figyelj ugy tudom tiedbe elvileg gm 10w40 van ,eneosbol ,akkor 10w40 keressél az félszintetikus
2016. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Opelba legjobb a GM olaj de, én annak idején öntöttem a saját F Astrámba Castrol olajat 10W40 kellett bele, és semmi baja nem volt. Jelenlegi 1.7 Isuzu motoros G astrámba GM olajat öntöttem utoljára. De nekem is ajánlották az Eneos olajat mert Japán motor a járgányomba, de sokan mondták inkább a gyári GM
2016. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
GM a gyári ajánlott, bár igazából a lényeg hogy a gyár által ajánlott viszkozításu legyen akkor angy gondot nem okozhat.
2016. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!