Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes mini coopert vennem?

Érdemes mini coopert vennem?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy mini coopert, 1.300.000-be kerül, 2003-as, és már 230.000 km van benne. A kérdésem az, hogy mennyit fogyaszhat és hogy nem lesznek-e bajok vele hamarosan, mivel már egy viszonylag régebbi autóról beszélünk, sok kilóméterrel.
2016. ápr. 24. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mert sokat fogyasztanak, a javítási költsége és az alkatrészek ára magas, és akár 2 hetet is lehet várni az alkatrészre meghibásodás esetén. Én elkerülném.
2016. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tomcatters ***** válasza:
Én személy szerint .. nem vennék angol autót , nem a megbizhatóságukról híresek sajnos ... pedig tetszenek a minik , jaguarok,roverek .. :D
2016. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor legyetek szívesek mondjátok meg, hogy egy lánynak ebben az árkategóriában milyen autót ajánlottok. Mert érdekes, hogy eddig akármit néztem, vagy kérdeztem mind azt válaszoltátok rá, hogy nem éri meg, nem jó, ne vegyél ilyet. Akkor mégis mit vegyek emberek? :D
2016. ápr. 24. 10:54
 4/14 Tomcatters ***** válasza:
Ilyen árketegóriaba.. németet vagy japánt .. német autókból pl az opel corsa amit tudok ajanlani benzinest, japanbol meg barmelyik szívó benzinest mazda 3 ... honda jazz nissan almera honda "civic"DEE azt csak óvva ajánlom, mivel alapból véve nagyszerű autó,de azt boyracerek veszik .. szeretik szethajtani sajnos
2016. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kicsi autót szeretnék mindenképp.
2016. ápr. 24. 11:03
 6/14 Tomcatters ***** válasza:
Tyoota corolla 1.4 vvt-i esetleg 1.6 vvt-i abbol az 1.4 is elég 97 le
2016. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mini a BMW-é, BMW technika van bennük, alkatrészárak meg ehhez mérhetők leginkább.
2016. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megsúgom, az új Minik a BMW tulajdonát képezik. Szóval inkább német az az autó mintsem angol.
2016. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tomcatters ***** válasza:
0%

[link]


Corollak kicsi autók itt egy 1.4 benzin-gázos ... nem kell félni a gázos autóktól .. sokan tartanak tőle alaptalanul ... nekunk sokaig volt (kb10 évig) gazos autónk .. kb fele arba megveszed mint a benzint.. es nem fogyaszt tobbet belole az auto mint benzinból max +0.5l/ 100km plussal kell szamolni ,de igy is bőven megéri

2016. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tomcatters ***** válasza:
Japán szívó benzinnél nincs megbizhatóbb hiába BMW Technika "Alapból" A karbantartás, hogy az előző tulaj mennyire foglalkozott vele , az már mástészta
2016. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!