Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik élethű autó-szimulátor...

Létezik élethű autó-szimulátor program?

Figyelt kérdés
1 év múlva akarom letenni a jogsit, és venni egy használt kocsit, csak az a helyzet, hogy életemben nem ültem még csak 10 alkalomnál többet kocsiba se. (vezetni meg 0-szor) Így pl. váltó és kuplung használat nem teljesen világos. Emiatt kérdeztem.
2016. ápr. 24. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne szimulátorozz teljesen más a valóság.

Az oktató mindent el fog mondani emiatt ne aggódj. Hiszen neki ez a feladata, hogy megtanítson és nem kell félni. Megmondod neki majd a Kresz vizsga után, hogy még sose vezettél és el fog mindent mondani.

2016. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen 1 év múlva fogom letenni, addig azért jó lenne még ha csak szimulátorba is, de tudni hogy kell egy manuális váltót kezelni pl.
2016. ápr. 24. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Szüleid mellett nem tudod megfigyelni?

Én is úgy mentem oda, hogy semmit sem tudtam, csak belsőre, hogy mi van az autóban, ennyi. Az se jó, ha előtte vezettél már, mert "rossz szokások" ragadhatnak rád, mint pl. már nekem is van, egy év vezetés után, hogy "ablakmosva" tekerem a kormányt, egy kézzel fogom, stb..

Egyszóval, ne félj tőle, és ne akarj előtte gyakorolni.

2016. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet szimulátorba megtanulni, amúgy meg a kresz könyve le lesz írva.

Vagy youtube-ra írd be " HOW TO DRIVE?"

Itt videóba bemutatják.

De ha annyira szimulátorozni akarsz, van hozzá kormányod és pedálsorod és váltód is?

2016. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát rendben, akkor remélem normális lesz az oktatóm és mindent elmond :)

YT videókba azért belenézek.


(nincs kocsi a családba hogy szüleimtől elnézzem hogy kell vezetni)

2016. ápr. 24. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van olyan kormányod, amin van kuplung meg H váltó, akkor egy próbát megér. Ha nincs, akkor nem érdemes kiadni százezreket. A DiRT Rally nagyon valósághű, de nem hiszem, hogy a rally tudás segít a vezetésben. :D

Az Assetto Corsa egy jó szimulátor, ott el tudsz szórakozni, azt viszont nem tudom, hogy a kuplung kezelése mennyire valósághű.

Ami direkt ilyen vezetős szimulátor, az a City car driving.

Ezeknek billentyűzettel neki se állj, mert semmire nem mész velük.

2016. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

A Nissan évek óta rendez szimulátoros versenyeket ahol főként fiatalok mérkőznek meg egymással, és a legjobbaknak lehetőséget adnak, hogy valódi versenyautóban is megmutassák a tudásukat, de az itt lévő "szakértők" biztos jobban tudják mint a Nissan szakemberei. Nem mellesleg több autóversenyző van aki a szimulátoros teljesítménye miatt lett pilóta.


A lényeg, hogy olyan szettet vegyél ami 3 pedálos és a váltója H elrendezésű.

2016. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs ami teljesen valóságos, szóval ez alapján vezetni nem igen fogsz emgtanulni sose.
2016. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
!!
2019. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!