Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e volkswagen phaeton-t...

Érdemes-e volkswagen phaeton-t venni?

Figyelt kérdés
3.2 v6 és a 3.0 v6 között gondolkodtam. 2005 vagy attól fiatalabbat nézem . Nem tudom , hogy megérné-e vagy inkább egy audi a6 jobban megérné ezeket a paraméterekkel ? Vegyes használatra kellene.
2016. ápr. 24. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a Phaeton annyiból jobb, hogy ritka és egyedibb lennél vele, manapság minden fiatal kis srác A6 osokkal mászkál.Mindkettő német és hasonlóak, szerintem nyugodtan vedd meg a Phaetont.
2016. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koaxk Ábel ***** válasza:
47%

A kérdés ugye vicc, hogy melyik érné meg jobban?


EGYIK SEM!


A Phaeton bár írták, hogy egyedibb, bár annyira mégsem mert a legtöbb laikus úgyis egy Passatnak nézi, emelett még egy betegágy is horror javítással!


Akkor már inkább az Audi A6 azt sem éri meg megvenni, de attól több lány bugyija lesz nedves legalább a logótól, és magadat is jobban megkíméled!


Szóval én az A6-ra mondom, hogy megéri megvenni! :D

2016. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, az emberek nem nézik többnek mint eg Passat, ráadásul legendásan drága fenntartani. Egyszerűbb venni valami prémium márkát, jóformán megkapod ugyanazt, de lehet kevesebbet szívsz vele, bár alkatrészárak ott se elsznek olcsok.
2016. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!