Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon ki lehet...

Magyarországon ki lehet használni rendesen a cabriozást? Vagy ritkák az ilyen pillanatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha az időjárást nézzük akkor azt te is láthatod mikor van napos idő.

Ha az embereket akkor Budapestre és elhagyatottabb vidéki utakra tudom csak ajánlani mert a múlt előtti században élő maradi vidékiek egyszerűen le fognak érte ßuzizni habár nekik minden az ami nem tetszik.

2016. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szezonálisan ki lehet,t avasz-nyár simán.
2016. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából időjárásilag kérdezem mert tavasszal és nyáron sincs sűrűn olyan nap amikor ne lenne egy kis eső vagy eléggé erős szél :D Első válaszadó szerintem ez nem igaz a maradi lemaradt a korral élő vidékiekre sem :D Emberektől nem tartok vidéken és fővárosban is vannak vadparasztok . Mondjuk én Budapesti létemre azt mondom,hogy több paraszt van Pesten mint vidéken :D
2016. ápr. 25. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen mert sokan feljárnak vagy fel is költöznek közülük Pestre. De én azt tapasztaltam hogy az eredeti budapestiek még mindig többségében mások. Nekik inkább minden a sietségről szól és mindig azt mondják hogy a vidékiek milyen lassú emberek de nem az autózással kapcsolatban.

A kérdést meg tényleg nem értem mert csak meg tudod ítélni magadtól is hogy mikor van jó idő.

2016. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
39%

Kabrióhoz inkább a kicsit felhős 20-25 fok a megfelelő.


Hidegben, esőben gondolom nem kell magyarázni az okot.

Melegben akkor jó ha nincs pénzed klímás kocsira/nem bírod a klímát

Erős nyári napsütésben pedig leég a fejed.

2016. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit utálatot érzek felőled a vidékiekről na mindegy :D Hát figyelj meg tudom ítélni persze ,de már oda jutottam,hogy én sem tudom,hogy ilyen az idő hol amolyan évről évre másabb ! Többet esik a eső és hó mint süt a nap ami elgondolkoztatja az embert,hogy belevágjon e az ember egy ilyenbe
2016. ápr. 25. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Ki lehet. Már március közepétől szinte április közepéig olyan időjárás volt, hogy egész nap lehetett cabriózni. Most lett megint ilyen hideg.

Mikor jó idő volt most néhány hete, megdöbbenve láttam, hogy új Mercik, BMW-k, stb típusú cabrió autók járnak felhúzott tetővel a tökéletes, napos 20-23 fokban. Az ilyet nem tudom megérteni.

Aztán innentől egészen október végéig szinte minden nap lehet cabriózni, nyáron is 6-7 óra után nincs semmi sem jobb, mikor kicsit lemegy a hőmérséklet 30 fok alá, a nap sem olyan erős, és beülsz estére cabriózni egyet. De augusztusban is egy fél órát ki lehet bírni benne, az még nem vészes, ha nem vagy érzékeny bőrű, akkor 35 fokban is lehet nyomatni, úgyis a legtöbben van klíma is. Én vennék egy cabriót, csak az a baj, hogy télen nem lehet használni, és nem tudok 2 drága autót fenntartani.

2016. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

A kabrió egy csalóka dolog, én is azért adtam el az enyém, mert rájöttem alig van olyan idő, amikor nyitható a tető.


Igazából 20 fok alatt egy 10 percnél hosszabb úton már rommá fagysz - főleg nagyobb sebességnél.


28/30 fok felett lerohad a tököd is benne.


Ha nagyon süt a nap (kb. egész nyáron 9-19 óra között) akkor szét égsz, mindegy, hogy meleg van vagy hideg.


Szóval azért nagyon limitált a nyitott tetős suhanások lehetősége. Viszont amikor lehet akkor nincs is szabadabb érzés a lenyitott tetőnél.

2016. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!