Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első kocsit vegyek?

Milyen első kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
A 18. Születésnapomra egy kocsit fogok kapni, de nem tudom milyet kérjek. Maximum 1.200.000 Forint lehet kb. A legfontosabb szempontok, hogy jól nézzen ki, ne legyen drága/gyakori a javítása és ne fogyasszon sokat. Minden választ előre köszönök.

2016. ápr. 25. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Csak Suzukit ne!
2016. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Én sajna Suzukival kezdtem, megkaptam anyuét és Ő átült másikba. (régi Swift) Szánalmas autó, két évente kell műszakira vinni és 20.000 forint volt...


Csak vicceltem, jó autó, de nem néz ki jól, nekem megfelel mert nincsenek igényeim a lényeg, hogy elvigyen a suliba tudjak menni vásárolni és ki Fonyódra.


Neked ennyi pénzért egy SX4-et tudnék elképzelni, de akkor még marad is pénzed.

2016. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] Erről vélemény?
2016. ápr. 25. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne állj be a birkák és a szakadt BMW-sek közé. 1,2 misiből lehetne egy nem premium autót venni, sokkal fiatalabbat és mellé alkatrészek sem lennének drágák.
2016. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BMW tucat és divatuató és elég sok a bajuk is, inkább 5-ös golf vagy h astra, de ha jampizni akarsz akkor E46 QP
2016. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sejtettem hogy bmw lesz a kiszemelt de se bmw se Audi se Mercédesz se hasonlót mert ezekért a pénzekért roncsok vannak.

Eleve azt írtad hogy ne legyen drága/gyakori a javítása és ne fogyasszon sokat erre beírsz egy bmwt. Észnél vagy?

Kívülről lehet hogy szépnek tűnnek de én mint autóbehozással foglalkozó már csak tudom.

Ezeket mi olcsón hozzuk be 600.000 kmrrel, eddig a legkevesebb is 500.000 km volt. Utána átveszi tőlünk a kereskedő aki visszatekeri az órát 211.420 kmre beleönt egy félig ásványi félig szintetikus olajat hogy jól járjon a motor és az autó színével kevert pasztával átpolírozza az autót ami miatt olyan csillogó lesz kívülről mint az új mert eltömíti még a mély karcolásokat és alig láthatóvá teszi a sérülésnyomokat is.

Ezek után te azt hiszed hogy az 1 milliós bmw vagy Audi egy megkímélt német orvos használta autó volt aki csak autópályázott vele.

Az az 1 milliós bmw vagy Audi egy 700.000 kmert használt roncs amit mi és a hozzánk hasonlók hoztak be olcsó pénzért.

Megveszed utána itt írod majd hogy milyen jó autót vettél 1 millióért és nem igaz amit mi írunk.

Az egyik ilyen jó autónak egy év után eltört a főtengelye. Tudod mi az a főtengely? Annak a km óráját már akkor visszatekerhették amikor még Németországban volt és mi vettük meg 650.000 kmrel. A kereskedő megcsinálta amit szokott félszintetikus olaj kezelés polirozás kicserélte a beltérben a szakadt kopott cuccosokat egy balek megvette.

2016. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!