Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek le lehet rakni a...

Szerintetek le lehet rakni a gyakorlatot (M-re (moped) ) úgy, hogy még életben nem vezetett motort az illető? (nincs lehetősége) Sajnos!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint jogsit akarsz szerezni M kategóriából? A válasz: igen. Ott megtanítanak vezetni. Más kérdés ,hogy szinte mindenhol robogók vannak, az meg olyan mint az elektromos bicikli :) csak húzod neki azt jónapot!
2010. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy raktam le hogy előtte életemben max 5km-t motoroztam
2010. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én még annyit se!!! 1re megcsináltad?Nagyon nehéz?
2010. ápr. 7. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Ha jól értem, kapásból vizsgára gondolsz. Automata váltóssal esélyes, de kicsi, mivel a moped reakciói (fék, gáz) teljesen ismeretlenek lesznek, figyelni kellene a pályára (sőt, tudni a nyomvonalat), stb. A feladat lényege, hogy látsszon a jelölt magabiztos mopedkezelése. Ez pedig még az elméleti maximum tudással (moped kezelése, nyomvonal, stb.) sem sikerül nagy eséllyel a gyakorlatban.

De minden puding próbája az evés.


Amúgy elég siralmas, hogy valaki mopedet akar vezetni papírral, de nincs a papírhoz moped. Régi mondás: nem papírral, hanem benzinnel megy (ma már mondhatunk üzemanyagot is). Nem a közlekedők között kéne később - ön és közveszélyesen - megszerezni a rutint.

2010. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem el M kategóriás jogsira hogy még sosem vezettem motort, sőt elektromos biciklit se :D


De vizsga előtt ugye kötelező gyakorolni 4-5 órát...nem értem miért nincs lehetőséged...


Én az összes vizsgán átmentem elsőre :D Nem nehéz de ha félsz mindenképp olyan motorral menj ami nem váltós (^^)

2010. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nako ***** válasza:

Miért ne lehetne? "Elvileg" mindenki úgy megy a tanfolyamra, hogy még nem vezetett motort. :)

Majd ott megtanulod.

2010. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nálunk az 50cm3at is 125cm3-as mocival teszed le!és váltani nemtudok,és nagyon vad a tanár...tegnap gyorsan engedte ki a gyerek a kuplungot es megpofozta a tanár!!!
2010. ápr. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!