Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek a jovoben megtanulni...

Szeretnek a jovoben megtanulni motorozni. Gyorsaságival, kb: 250-300 cm3-el. Mivel szerezzek először gyakorlatot, talán robogóval?

Figyelt kérdés
Leányzó vagyok és abszolut nincs gyakorlatom a motorvezetésben.Mit tehetek elso lépésekben?
2007. nov. 28. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok és motorozom. Sztem ha nagymotort szeretnél a későbbiekben (biciklizni gondolom azért tudsz...) kezdheted akár robogóval is, de jobb lenne egy váltós (váltókaros) kismotor, mondjuk egy Simson. Anno én is azzal tanultam, gyakoroltam, mert a robogók általában automata váltósok, de nagymotoroknál fontos, hoyg tudj váltani, de kelljen arra még külön figyelni, hogy menjen. Sztem azzal kezdd el. Aztán jöhet egy nagyobb, mondjuk egy MZ. Drága motorokat nem érdemes gyakorlásra venni, mert elég, ha egyszer elesel vele (de ne ess el:D) aztán fizetheted a nagy pénzeket, mert egy drága motorra drága akár egy tükör is..

Jó motorozást, élvezni fogod!!

2007. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!