Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Skoda fabia III vagy VW...

Új Skoda fabia III vagy VW Golf VI?

Figyelt kérdés
melyik jobb? érdekelnek tapasztalatok és vélemények is

2016. ápr. 26. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

golf.

A fabia szándéosan fapadosabb mint a golf.

Az összes skoda kényelmetlen, a nagyobbak is..

2016. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám kényelmetlennek a skodát ,csak "feszesebbnek" ,mert direkt kicsit hátradőlősre van véve a háttámla opcionálishoz,úgy meg azért nem túl kényelmes
2016. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Golfot csak akkor, ha 2012 utáni, a motorikus problémák arra megszűntek. HA benzinesről van szó.
2016. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
golf 2011-es évjárat lenne de diesel, akkor is baj?
2016. ápr. 26. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem. A TSI motorokkal voltak vezérlés problémák, és el is kokszosodtak.
2016. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látom te jobban otthon vagy a témában és köszönöm a válaszokat. Esetleg véleményt is írnál a VW golf 6ról?
2016. ápr. 26. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Beleástam magam a témába, mert én is 6-os Golfot akartam venni. :)

Szerintem egy nagyon jól összerakott autó, nekem a sima, hálós mintájú ülések nem nagyon tetszenek, ezért csak olyat néznék, amiben sportülés van. A hátul ülőknek is sok hely van, nekem ötös van, abban is nagyon jól el lehet férni, és a hatosban elvileg pár centivel nőtt is a lábtér.

Motorikusan nem tudok mit mondani róla, csak a benzinmotoroknak néztem utána. A futóművük is jó, sportos autó szerintem. Én a kinézete és a márka miatt nézegettem őket, és mellettük szól az is, hogy viszonylag erős motorokkal szerelik őket. Mondjuk most már lassan általánossá válnak az erősebb motorok. Most nekem 1.6-os van, 102 lovas, az is elég jól megy, akkor el lehet képzelni, hogy a hatost mennyire repítheti egy 122 vagy 160 lovas motor(ha a benzineseket nézzük) úgy, hogy még könnyebb is lett az autó.

2016. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze a dízel nyomatékosabb marad mindenképpen, akkor is jobban fog menni a TSI-knél, ha a 105 lovas verziót veszed.
2016. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A két autó nem egy kategória.

A Golf egy alsó-középkategóriás autó.


A Fabia meg egy kisautó.


Én mindenképpen a Golfot ajánlom, nagyobb, kényelmesebb, szebb is, szerintem.


A Fabia nekem is kényelmetlen, meg olyan "snassz" belül.

2016. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Golf.
2016. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!