Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok fiataloknak (fiú)...

Tudnátok fiataloknak (fiú) vagány, király kocsikat mondani 3 és 6 millió FT között?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pl. zsír új Mazda 3

[link]

2016. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

6 milió ft, 20 ezer eur, vagány kocsit, bmw 850, azt midenki megnézni, de ha van 6 milliód gondolom van pénzed a 20 literes fogyasztásra meg a több száz ezres szervizre...

egyébként bmw m3, m5, kia ceed, hyundai i30, kinek mi a vagány :) ... Vw golf stb..

2016. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


6m ft-ig ez az egyik legjobban használható autó, aminek rendes motorja van, és pont elegendő erő van benne egy fiatalnak.

2016. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hogy miért vagány? mert megmondod majd a csajnak aki ü melletted, hogy ezzel jár Jason Stetem is a szállítóba, ha ez még nem lenne neki elég, akkor folytatod, v10-es, Lamborghini motor, forma 1-es elrendezés, nagyon ritka, meg megmutatod neki a kormányváltót, és megmondod neki csak forma-1-es kocsikba van ilyen, aztán visszaváltasz kettőt a kormányváltóval és nyomsz egy padlógázt, és nem lesz több kérdés miért ez a legvagányabb kocsi.
2016. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Aztán ha karambolozol a szakadt széthajtott Audival te leszel a Dzsézon tetem. A csajod meg kiszúrja valami oszt leereszt.

Nem tartom életszerünek a kérdést mert vagy 3 vagy 6 millió. Akkor már 6 millióért lehet kapni valamilyen új autót. A csaj előtt ha normális akkor elég vagány leszel már azzal is hogy neked új autód van és nem egy öreg lefingott.

2016. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó!


Érdekes, hogy a belinkelt Audiban is (197.000km) pont 200ezer km alatt van a km-óra állása.

Majd segít tolni a csaj...

2016. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, már nem utolsó, hanem előtti.
2016. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat :D én nem degradálást kértem csak fiatalos autókra voltam kíváncsi, csaj pedig nem fog bele ülni az biztos.
2016. ápr. 27. 15:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos... ;) Én nekem is hasonlo Audika van és már 300 ezer felett mutat az óra, 260-at megfutja óra szerint tartja is, szóval még marad egy darabig, az 500 ezret én akarom bele tenni :) le még sose robbantam vele, 200 ezer km óta nálam van, előtte csak 1 tulaja volt. Annyi a titok, hogy 30 ezer km-ként olaj csere, 60 ezer km ként szűrők cseréje, meg 350 ezernél majd gyertyákat kicserélem.
2016. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
...előtte suzukim volt, abban meghalt 2 váltó, mert nem bírta a tempóm... és néztek rám bután a szervizesek h 100ezret mentem váltó olajcsere nélkül mert valami 40 ezrenként kéne benne.. Audiba sose kell váltóba olajt cserélni...sőt a motor se halna meg sztem ha nem 30 ezrenként cserélném hanem mondjuk 80-100... szóval még olcsóbb üzemeltetni, igaz a benzin kicsit drága, de nem nagy tétel. következő már nekem is turbo dísel lesz, mert évi 100 ezer km-t megyek.
2016. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!