Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helyes ha az autó egyenesben...

William Tell kérdése:

Helyes ha az autó egyenesben tartott kormánnyal jobbra húz?

Figyelt kérdés
Az oktató folyton szól, hogy ne húzzam jobbra a kormányt. De ma megfigyeltem (mondjuk sajna lejtőn lefelé "jutott eszembe", bár nem hinném, h. ez befolyásolja), h. amikor egy pillanatra szándékosan egyenes helyzetében elengedtem a kormányt, ugyanúgy jobbra próbált meg kitörni az autó (előző generációs Kia Rio sedan). Most akkor bennem van a hiba, vagy az autóban, netán a kettő együtt? :D :D

2016. ápr. 27. 18:13
 1/10 anonim válasza:
44%
A kocsinak is sok baja lehet. De ne szólj neki hagyd rá próbáld a maximumot kihozni magadból ès èld túl az órákat. De az is lehet h sokszor forgatod a kormányt stb mert azèrt egy oktatónak jó kocsijának kell lennie mindennek rendbe kell lenni rajta. Vagy próbáld megfogadni a tanacsat lehet segít mand es megoldódik :)
2016. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy arra gondol, hogy balra kanyarodás előtt valamiért elhúzod jobbra a kormányt, és ezáltal "kiszélesíted" a kanyart? Ha erre gondol, akkor igaza van, ilyet tényleg ne csinálj, mert balra irányjelzőzés közben senki nem számít arra, hogy majd jobbra mész.
2016. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha húz egy irányba az egyáltalán nem ok.
2016. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Testvérem! Köszi a válaszod. De most őszintén: te tudsz olvasni?! Mert a szövegértésed kb. 0. Világosan leírtam a szitut, nincs benne semmi kanyarodás. A kanyarodással nincs bajom (na jó néha nem találom el az ívet), de az "egyenesfutással" igen. Nem értem miért akar folyton kimenni jobbra, miiért kell korrigálnom. A Suzukinkban nem emlékszem ilyenre (bár nyilván azt még személyesen nem vezettem, értelemszerűen).
2016. ápr. 27. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nagyon nem vagy olyan helyzetben, hogy ítélkezz felettem. De hadd idézzek tőled: "Az oktató folyton szól, hogy ne húzzam jobbra a kormányt." Ebből az következik, hogy jobbra húzod a kormányt, vagyis kimozdítod az egyenes helyzetéből, amit sok kezdő balra kanyarodás előtt szokott csinálni. Ez tény, azt pedig nem tudhatom, hogy te is csinálsz-e ilyesmit.

Továbbá azt írod: "amikor egy pillanatra szándékosan egyenes helyzetében elengedtem a kormányt, ugyanúgy jobbra próbált meg kitörni az autó". Ha az autó eleve jobbra tör ki, akkor mi a fenének tartanád még inkább jobbra a kormányt? Vagy fogalmad sincs arról, hogy mi történhet az egész hátterében, vagy összekapcsolsz két különböző jelenséget. Ehhez képest vicces, hogy oltogatod a segíteni szándékozó válaszolókat.

2016. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarok ítélkezni, nem a bíróságon vagyunk. Ez a hadd idézzek tőled meg annyira gyerekes, most komolyan. Éppen azért írtam ki kérdést, mert nem tudom miért történik mindez. De azt is leírtam világosan, h. egyenesben tartott kormánynál is jobbra akart menni az autó (egyenes úton persze, max. annyi, h. lejtőn, de nem hiszem, h. ez számít). Éppen azért kérdezem, mert szerintem nem húzom kifejezetten jobbra az autót, de az jobbra tart, ezért szól folyton rám az oktató (mert azt hiszi, hogy picit folyamatosan jobbra húzom, a picit meg szervónál ugye sokat jelenthetne, ha így lenne). Einstein. Akkor most terítsd a lapjaid, mester. Sofőr-e vagy? Hány százezer km-et vezettél le eddig, úgy, hogy nem öltél embert?
2016. ápr. 27. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit nagy az arcod.

Biztos valami büfé-ruhatár szakos egyetemista lehetsz, apuci pénzéből autókázva.

Azoknak szokott nulla tudásra ekkora pofájuk lenni.


Tudod mit? Fulladj meg a kérdéseddel együtt, arrogáns oktatgató barom.

2016. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Az nem lehet, hogy kicsit el van állítódva a dolog és jobbra húz?
2016. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hetes: Lehetséges. Egyébként akkor már áruld el a szakmádat te is légyszíves! Köszi. A fennhéjazó stílusodból ítélve neked sem lehet sokkal több eszed. ;) + Nálunk legalább tanítják a forrást helyesen értelmezni. Ezzel szemben látod neked még a szövegértés sem megy rendesen.
2016. ápr. 28. 07:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hat tudnám - ééééés értenék hozzá, mert ez lenne a szakterületem -, akkor nem kérdezősködnék itt. Ja, meg úgy általában el is kell kezdeni valahol. Nem hinném, h. te Schumacher szintjén indítottál rögtön.
2016. ápr. 28. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!