Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisebb városban könnyebb lesz...

Kisebb városban könnyebb lesz a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Pesten 3x megbuktam, annyira izgulok mindig, meg hatalmas a forgalom, múltkor is vizsga elején megyek a főúton, majd jobbról majdnem belém jött egy olyan, akinek stop táblája volt, se szétnézés semmi, csak jött, az oktatómmal egyszerre nyomtunk satuféket, vizsgámnak vége. Szóval már elegem van a pesti vezetésből,legalábbis tanulóként, mert ugye annyira szabályokat kell követni, hogy kb minden apróságért megbuktatnak,és Pesten annyi minden van, ami miatt megbuktathatnak, minden méteren lámpa, gyalogátkelő, biciklisáv, stb.

Most átiratkoztam a szülővárosomba, ami egy 20 ezres kisváros, kb 2 lámpás kereszteződés van az egész városban és ennyi. Nem tudom ott sikerülni fog e, már gyomoridegem van az egésztől, én nem tudom más hogy csinálja, de nekem nem megy :'(

Szerintetek ott egyszerűbb levizsgázni?


2016. ápr. 29. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Igen, egyszerűbb. Kisebb a forgalom, talán türelmesebbek az emberek is. Én Miskolcon vizsgáztam, tanultam. Így nem tudom pest milyen pontosan, de vezettem azóta sokat pesten. Az alapján tuti rosszabb.
2016. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, hogy ezért miért buktattak meg. Nem te szabálytalankodtál.
2016. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A másik kettőn saját hülyeség miatt buktam meg, szóval ez már annyira nem érdekelt, meg amúgy is annyira megijedtem, hogy én magam sem mentem volna inkább tovább :S
2016. ápr. 29. 11:48
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Ez akkor is nagy szemétség volt. Az oktatód nem szólt a vbnek?
2016. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem, azt mondta hogy ő nem veszekszik velük, mert vele nem tudnak kib*szni, de a többi tanulójával igen, ha kötekedik.

Meg a VB. is mondta nekem, hogy amilyen feszült vagyok mindegy, mert a következő sarkon hibáztam volna én- és bevallom, igaza volt szerintem.

2016. ápr. 29. 12:05
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Pápán vizsgáztam, ami nagyságrendekkel nyugisabb város a fővárosnál. Szerintem gyerekjáték volt ilyen nyugis helyen vizsgázni, persze figyelni kellett a hibamentességre itt is de legalább volt rá idő. Még belegondolnom is rossz, hogyan vizsgáztam volna le a fővárosban, bár nem ott élek de vezettem ott jó párszor.
2016. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Ezt sosem tudhatod. Én is azt hittem megbukok másodszorra is, de átmentem.
2016. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

"mert ugye annyira szabályokat kell követni, hogy kb minden apróságért megbuktatnak"


Ha oldalról majdnem belédjön az akinek stoptáblája van, akkpr nem követed a legfőbb szabályt, ami a Bp-i közlekedés alappillére...

Elsőbbsége annak van, aki megkapja...

Ha te nem figyelsz arra, mert ott úgyis stop tábla van, akkor meg fogsz halni...

2016. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mondom lefékeztem, de a Váci úton, ahol mész 70el nem olyan egyszerű....

Amúgy meg a bizalmi elv is létezik...

Nem fogok a főúton 30al menni, hátha valaki kijön elém, mert akkor meg azért bukok meg....

2016. ápr. 29. 12:22
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy beláthatatlan kereszteződésről van szó, azt meg mindig kellő óvatossággal kell megközelíteni, hogy ne csak vészfékezéssel lehessen megállni/ kitérni.
2016. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!